Cep Uygulamalar

Resimleri Gizle – KeepSafe Full Apk indir

Kategori : Android Medya ve Video Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 04 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.601

   

ResimleriGizle-KeepSafe

Resimleri Gizle – KeepSafe Full Apk indir

Resimleri Gizle – KeepSafe Android programı, mobil cihazlarda yer alan resimleri ile videoları şifrelenek amacıyla yapılmış en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

Sizlere ayrıcalıklı çektiğiniz resimlerin yahut videoların cep telefonunuzda herkese açık olmasını engellemenin en hoş yolu, bu KeepSafe uygulamasını sitemiz aracılığıyla kurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bir kod beraberinde gizlediğiniz resim ile videolara bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu denli hoş özellikleri olan program Android kullanıcılarına bedava şeklinde sunulmaktadır. Hem de bu mükemmel KeepSafe Android programı beraberinde resimlere tam görüntü modunda bakabiliyor ile zoomlama gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın güzelliklerinden birisi de süratli gizleme özelliğidir, zorlanmadan dosyalarınızı anında gizleyebilirsiniz. Yeniden bana bakarak hoş özelliklerinden biri olan düzmece pin fonksiyonu beraberinde kod kırmayı zorlaştırmaktadır. 2 kademeli bir şifreleme yöntemi oluşturulur ile 1. aşamayı geçtiğimiz biri sizin belirlediğiniz resim ile videoları görerek gizlediğiniz şeylerin onlar olduğunu düşünür. İkinci kısımda ise sizin açıkçası şifrelenerek istediğiniz dosyalar bulunur ile bunlar amacıyla tek başına bir kod istenir.

ResimleriGizle-KeepSafe1 ResimleriGizle-KeepSafe2 ResimleriGizle-KeepSafe3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle