Cep Uygulamalar

Retrica Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.269

   

Retrica

Retrica Full Apk indir

Retrica, 80 ayrıcalıklı filtreler beraberinde en üst çözünürlüğünde vintage şekli resim çekmek! Retrica uygulamalar yapmak diğer bir kamera bundan sonra fazlasıyla bundan sonra aşırı sayıda profesyonelce tasarlanmış filtreler sunuyor. Sen bir resim çekmek dahi eski filtre uygulayabilirsiniz!

Filtrelerle uygulanan Retrica beraberinde resim kolajları al! Sen ardışık resim çekmek amacıyla ile arkadaşlarınızla Oynamanın vakit aralıklarında ayarlayabilirsiniz!

Müthiş fotoğraflar! Retrica yalnızca resimleri pop yapmak uygun ile derin filtreler beraberinde yolda! Şehirde dışa gece, arkadaşlarınızla vardı geziden büyük bir görünümü ile göz alıcı bir yemek Retrica en EIGHTY klas filtreleri beraberinde bundan sonra da unutulmaz olması planlandı! Retrica fazlasıyla seçebilirsiniz fazlasıyla trendy logoları beraberinde yolda!

Retrica’nın 80 tane ayrıcalıklı filtreleri sayede olabildiğince en üst çözünürlüklü nitelikli görüntüler elde etmeniz olabilir. Bu filtreleri fotoğrafı çekemeden eski veya sonra şeklinde istediğiniz vakit uygulayabilir ile çektiğiniz fotoğrafların hep birisi amacıyla mükemmel bir ekran kalitesine sahiptir olabilirsiniz.

Hem de vakit aralığı fonksiyonu de yer alan Retrica sayede fotoğrafı çekemeden eski özünüze en elverişli vakit aralığını seçip tek başınıza, arkadaşlarınızla veya kodağınızla mükemmel pozlar yakalayabilirsiniz. Bunlara ek şeklinde süslemeler ile odak dışı bulanıklaştırma ek özelliklerine de içerisinde bulunan Retrica beraberinde fotoğraflarınıza 22 değişik gerisi dizaynı ekleyebilir ile onları bundan sonra da sanatsal duruma getirebilirsiniz.

Resim çekinmeyi sevenler amacıyla olabildiğince eğlendirici ile bol seçenekli bir program olan Retrica beraberinde bilhassa selfie poz fotoğraflar çekmeye doyamayacaksınız.

Özüne ayrıcalıklı seçilebilir sınır çizgileri de olan bu program fotoğraflarınızda bundan sonra nitelikli bir ekran oluşmasını temin edecek adına aşağı yukarı hep türlü özelliğe sahiptir vaziyette. hem de özüne ezilet 14 biri birinden hoş Retrica logoları beraberinde kişiliğinize veya o anki modunuza en elverişli olabileceğini düşündüğünüz logoları ile seçebilir ile sonrasında doyasıya resim çekebilirsiniz.

 

Retrica1 Retrica2 Retrica3

Şifre: 123 Giriniz.
Retrica Full Apk indir33 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle