Cep Uygulamalar

S4 Water Pool Live Wallpaper Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.648

   

S4-Water-Pool-Live-Wallpaper1

S4 Water Pool Live Wallpaper Full Apk indir

S4 Su Havuzu Google Play mevcut en saf , en eğlendirici su capcanlı duvar kağıdı. Bu inanılmaz süratli bir oranda indirilir ediliyor ile eleştiriler olmaktadır. Bu güncellenmiş ile yepyeni baskısı değişik balık çeşitleri ile seçme işlemi amacıyla ayrıcalıklı şeklinde tasarlanmış yepyeni dere yatağı temalar bir sıra beraberinde bundan sonra eğlendirici özellikler ekler .
kullanan kimse ” S4 Su Havuzu capcanlı duvar kağıdı” üstüne görüşler :
✔ Felicia Hohimer – 11 Ekim 2013 – yalnızca düz serin Love
✔ Tina Jackson – 5 Eylül 2013 – So Real ! Bu duvar kağıdı şaşırtıcı yalınç .. o denli hakikat .. katiyen .. hep gerisi ben hangisini değerlendirmek amacıyla aklımı EBK olamaz fazlasıyla iyi hoşuma gidiyor: D .. açıkçası bu duvar kağıdı öğüt !
✔ Mangesh Sonawane – 27 Ağustos 2013 – şahane program Su havuzu açıkçası duyarlı olduğunu, bu suyu havuzuna hakikat dolgu verir . Bence bu bir Samsung özgünlük ispatlamak amacıyla destek olan Samsung amacıyla en iyi programdır.
S4 Su Havuzu , OpenGL 2.0 3D render , o da tamamen interaktif , yalnızca inanılmaz saf su değildir. Homoseksüel dalgalanma içinsu almak ile hep türlü ile hep yöne girdapekranı çekin . Su bundan sonra süratli hareket vesuyun bizzat eşsiz desen yapma uzak doodle tanıyan , dokunuşa reaksiyon vermekte ; düş ideal su sahne yapalım . hem de hareketin inanılmaz duygusu sağlayansayfasını vesu hareket edecek .
Su beraberinde oynamaya birlikte , S4 Su Havuzu sıkıcı bir an doldurmak ile yüzünüzde bir gülümseme getirmek amacıyla pekçok eğlendirici yollar sunmaktadır . mesela,balık dokunun ile onları uzağa yüzmek görmek ile başka şaşırtıcı özellikleri arasında , dünyevi denli taşlı yerdennehir yatağını değiştirecek gerçekleştirebilirsiniz . alt tarafta hem ücretli ile bedava sürümleri için özelliklerin tam listesi .
Free Edition Özellikleri
kuvvetini Wave – için dalga kuvvetini ayarlama , düşük , orta ile yüksek
Dalga yarıçapı – için dalgaların yarıçapı ayarlayın düşük, orta ile yüksek
Balık özgünleştirme – Toplamda 5 değişik balıklar mevcuttur ile bunların hep birisi amacıyla 0 beraberinde 3 seçebilirsiniz . Beş toplam.
Sahne / gerisi temalar -orjinal taşlı arka beraberinde ışıldayan bir toprak gerisi da var .
Yüzer bitkiler – yaprakları eklemek yahut değil Opt
Yansımasını gösteriyor – bir yansıması işaret etmek yahut Opt
Gölgeler – Bitki ile balık gölgeleri işaret etmek amacıyla Opt
Yağmur sürati – diğer bir özüt özellik suyun yüzeyinde patlama yağmur damlaları olduğunu. Ağır, orta ile hafif yahut asla arasında seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
Akan su – Eğer su sürekli akış yahut amacıyla tercih yapabilirsiniz ufak bir batarya kaydetmek amacıyla .

Premium Edition
Premium edition Yukarıdaki bütün özelliklere sahiptir , yalnızca :
bundan sonra nehir yatağı ile sahne seçenekleri – Another 3 arka zengin toprak , kumlu bir yatak veya bir mozaik vb. Roma hamamlarının içine su havuzu pistini.
aşırı balık çeşitleri – Toplam serbest baskısında 5’e nazaran arasında seçme işlemi balık 9 değişik türü mevcuttur .
gerisi Özelleştirilmiş – Bu arka plan yahut nehir yatağı sahne vb. bizzat resimlerim herhangi seçebilirsiniz anlamına gelir .

başka Bilgiler
S4 Su Havuz tabletler ile akıllı telefonlar amacıyla uygundur ile portre ile görünüm modları amacıyla tasarlanmıştır .
görüntü açıkken yalnızca batarya kullanır . görüntü kapalıysa kere S4 Su Havuzu enerji tüketen durur.
önemli. Bu canlı duvar ile bu nedenle uygulama simgesine dokunarak aygıtınıza uygulanabilir olamaz . S4 Su Havuzu değerlendirmek amacıyla , telefonunuzun canlı duvar kağıdı menüsüne gidin . genelde bu , Ana dönen Menü dokunarak ile sonra Duvar Kağıtları seçerek bulundu .
Cihazınızda işe yaramazsa Bu capcanlı duvar kağıdı vb. Samsung Galaxy S3/S4 , Nexus 7 , HTC One ile Sony Xperia S vb. yepyeni cihazlar üstünde deneme edilmiştir bizimle irtibata geçiniz .
Not: duvar kağıdı sıfırlar tekrar başlatıldıktan sonra varsayılan ise, telefonun yerine SD kart üstünde program bırakmak gerekmektedir.

S4-Water-Pool-Live-Wallpaper2 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper3 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper4 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper5 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper6 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper7 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper8 S4-Water-Pool-Live-Wallpaper9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle