Cep Uygulamalar

Sahadan Canlı Sonuçlar Full Apk indir

Kategori : Android Spor Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.955

   

Sahadan-Canli-Sonuclar

Sahadan Canlı Sonuçlar Full Apk indir

Sahadan canlı neticeler hemen cebinizde. maç ile Basketbol, bütün dünya liglerini izleyebilirsiniz, iddaa heyecanını aralıksız hep yerde yaşayın. futbol, ekip ile at yarışı bildirimlerini alın.
Canlı neticeler, Anlık Bildirimler, skor vaziyeti, biçim, Fikstür, İstatistikler, Karşılaştırmalar, iddaa uygulaması, Oranlar, Haberler, TV Rehberi, At Yarışı, Altılı Ganyan, Forum, Anketler, Takımlar, Kadrolar, Oyuncular, Sakat/Cezalılar, En Golcüler

Sahadan Canlı Sonuçlar, bedava bir android uygulamasıdır. Sahadan Canlı Sonuçlar android programı beraberinde canlı futbol sonuçlarını anlık şeklinde izleme yapabilirsiniz.

Sahadan Canlı Sonuçlar android uygulaması beraberinde futbol neticelerini, capcanlı sonuçları, maç ile basketbol maçlarını ile oranlarını, Türkiye ile dünya liglerindeki bütün takımların son durumlarını, skor durumlarını, istatistiklerini görebilirsiniz.

Sahadan Canlı Sonuçlar beraberinde at yarışı programını ile neticelerini izleme yapabilirsiniz.

Dünya üstünden tek başına liglere ilişkin skor durumlarını izleme edebilir, vakit içeriğinde oynanacak maçları görüntüleyebilir, haftalık iddaa uygulamasında belirlenen maçların oranlarına göz atabilir aynı anda epey fazlasına Sahadan capcanlı neticeler beraberinde beraber bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilhassa maç ile hem de basketbol bahisleriyle ilgilenen bütün Android kullanıcılarının telefonları üstünde alan alması gerekli gelen bir uygulama olan Sahadan Canlı Sonuçlar‘ı herkese öğüt ederim.

Sahadan-Canli-Sonuclar1 Sahadan-Canli-Sonuclar2 Sahadan-Canli-Sonuclar3 Sahadan-Canli-Sonuclar4 Sahadan-Canli-Sonuclar5 Sahadan-Canli-Sonuclar6 Sahadan-Canli-Sonuclar7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle