Cep Uygulamalar

Samsung Galaxy Note 3 Ringtone Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 14 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.215

   

Samsung-Galaxy-Note-3-Ringtone

Samsung Galaxy Note 3 Ringtone Full Apk indir

Android telefon amacıyla tam Orijinal Samsung Galaxy S Not 3 zil sesi paketi! Samsung Galaxy Not 3 vb. bundansonra zil sesleri ile uyandırı sesleri deneyin. 61 Galaxy Note sesler!
Özellikler (kullanan kimseler kılavuzu):
– SD karta yüklemek
– en üst nitelikli Samsung geliyor
– kullanan kimse el kitabı programı yardımı beraberinde Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3 içine Android cihazı açın
– Orijinal en üst zil sesleri
– Duvar kağıdı hd
– Temalar
– S4 başlatıcısı
– Galaksi not 3 zil sesleri
– S3 capcanlı duvar kağıdı (HS)
– Not 3 başlatıcısı
– Herkes amacıyla Not 3
– Sms geliyor
– ikaz sesleri
– uyandırı sesleri
– Bildirimleri
Samsung Galaxy Note 3 Samsung Electronics tarafından üretilen bir Android phablet smartphone. Galaxy Note 3 evren çapında özgür ay bundan sonra sonra başlayan beraberinde 4 Eylül 2013, tarihinde IFA Berlin Samsung basın seminerinde açıldı. Galaxy Not II bir halefi şeklinde görev veren, Not 3 Galaxy serisi evvelki yineleme (plastik bir deri katkı ile düzmece metal çerçeve beraberinde) daha da hafif, bundan sonra lüks dizayna sahiptir ile kalemi üstüne genişletmek amacıyla tasarlanmıştır ile çoklu hizmet oldu bizzat yazılım-in-odaklı işlevsellik pop-up programları ile genişletilmiş çoklu pencere işlevi beraberinde beraber, kalem-etkin uygulamalar amacıyla yepyeni bir navigasyon tekerleği içerir. Samsung satış ilk kez ay içerisinde Galaxy Note 3 5 milyon tane sattık.
Samsung Galaxy Note 3 iPhone 5/5s/5c iOs7, iOS 7 iPad yepyeni ile Blackberry, Nokia Lumia, HTC One, LG Nexus, Sony Xperia ana rakip
Bir zil sesi yahut zil sesi gelen bir sorgulama yahut kısa bildirim belirtmek amacıyla bir telefon tarafından yapılmış olan sestir. Değil tam anlamıyla bir ses ne de bundansonra hakikat bir (çan vb.) halka terimi, genelde cep telefonlarında kullanılmakta olan özelleştirilebilir sesleri anlatım etmek amacıyla bugün kullanılmakta olan.

Kısa bildirim Servisi (SMS) durağan çizgi yahut cep telefonu cihazları arasında kısa metin iletileri değişimini tanıyan standart haberleşme protokolleri kullanarak bir kısa bildirim servisi telefonun bileşeni, web veya mobil haberleşme sistemleri mevcuttur.

Bir çalar saat belli bir zamanda bir şahıs uyanmak amacıyla tasarlanmış bir saat. Bu saatlerin birincil kullanımı onların gece uykusu yahut kısa kısa uyku insanları uyandırmak amacıyla, onlar bazen de başka hatırlatmaları amacıyla kullanılır. Bir kişinin uyku hafif bir aşamasında olduğunda şahıs ehil uyku kazanılmış olsa dahi Bazıları ses, bir takım değerlendirme ışık ile bir takım değerlendirme sensörler, yorgunluk sebep olabilir, derinden uykuda olduğunuzda uyanık biri önlemek amacıyla, tanımlamak amacıyla.

Samsung-Galaxy-Note-3-Ringtone1 Samsung-Galaxy-Note-3-Ringtone2

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle