Cep Uygulamalar

Samsung Galaxy Style Widget Full Apk indir

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.021

   

Samsung-Galaxy-Style-Widget

Samsung Galaxy Style Widget Full Apk indir

Hava oranlarının ayrıntılı açıklama sahibi olabileceğiniz program beraberinde pek fazlasıyla değişik konumun hava sıcaklığını, rüzgar durumunu öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy Weather Widget programı kullanımı asan bir program olup, belli bir sürüm gerektirmektedir. Android işletim sistemine sahiptir cihazlarda kullanılabilen bu program etkileyici ara yüzleri beraberinde kullanıcıların beğenisini topluyor. Renk kullanımları ile sayfa geçişleri olabildiğince effektif olarak hazırlanmış. ekran niteliği beraberinde göz dolduran bu uygulamaya bedava şeklinde sahiptir olabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy Weather Widget dizaynı beraberinde bu alandaki uygulamalar arasında olabildiğince önde bulunmaktadır. Uygulamaların bundan sonra gelişmiş versiyonlarını değerlendirmek amacıyla ücretlendirme yapılmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek amacıyla EZ Weather 0,8 sürümü yahut bundan sonra yüksek versiyonlara sahiptir olmanız gerekir. Aksi vaziyette uygulamayı indirdikten sonra açmak amacıyla belli versiyon iskontosu aşamasına geçiyor. pratik menüsü beraberinde indirenlerden 3,9 yıldız puanı yer program beraberinde atmosfer durumunu en iyi biçimde izleme yapabilirsiniz. ilgi çeken nitelikli görüntüsü beraberinde telefonunuzun ekranı bundan sonra fazlasıyla bundan sonra pratik duruma gelecek ile böylece atmosfer durumunu yakından izleme edebileceksiniz.

Samsung-Galaxy-Style-Widget1 Samsung-Galaxy-Style-Widget2

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle