Cep Uygulamalar

Score! World Goals Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 25 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 896

   

Score-World-Goals

Score! World Goals Full Apk indir

1. İtalya’da Spor Oyunu!
İngiltere, Japonya, Hollanda, Türkiye, İspanya, Almanya ile Fransa olmak amacıyla 50’den aşırı Ülkelerinde Top 10 Spor Oyunu!
Şayet futbol kazanan gol amacıyla ne alır var mı? Bu benzersiz maç tabanlı bulmaca oyunu favori hedefleri tekrar. Maç hayranı veya değil, sizleri koruyacaktır. Bu program saatlerce eğlenin!
Gol! Şimdi Juventus, Liverpool FC ile Manchester City FC resmi gol paketleri özellikler!
Gol! evren Hedefleri kapsamında hakikat anlamda beynelminel ile coşku verici oyun beraberinde dolu yolda. Yerli ligler, Avrupa kupalarında ile beynelminel turnuvaları da dahil olmak amacıyla bütün dünyadan 1000’in üstünde gol, tekrar. özengeç Pro & Bonus modları sonsuz dalmış tutacak.
Tablet katkı içerir!

INTUITIVE GAMEPLAY
Gol! evren Hedefleri en kabiliyetli futbolcu vergi zorlukların büyük bir aralığı sunuyor. Oyuncular geçebilmek, çapraz kontroller ile sansasyonel yüksek kenar çekim tanıyan iken sezgisel tokatlamak mekaniği kullanarak çekebilirsiniz. Akıllı defansif doğal olmayan zeka eylem bir parçası vb. hissediyorum yapmak, çekim ile geçiş reaksiyon kalacaktır.
İNANILMAZ GRAFİK – SES
Gol! evren Hedefleri bundan sonra eski gördüğüm bundan sonra bir bundan sonra göz alıcı, konsol-benzeri tecrübe yapmak amacıyla retina görüntü beraberinde birleştiren ultra-gerçekçi çizelge motoru bulunmakta. 500’den aşırı hareket yakalama teknolojisi ses büyüleyici iken, özgünlük benzersiz seviyede güvence ile otantik görüşü gerçek eylem kalbinde sizleri.
YENİ GÜNCELLEME İÇERİĞİ :
Gol! evren Hedefleri yepyeni seviyeleri muntazam şeklinde güncellenir, taze ile heyecanlı kalacak. sizlere hep gün geri gelmek amacıyla bir sebep veren Gün yarış Gol de var!

Score-World-Goals1 Score-World-Goals2 Score-World-Goals3 Score-World-Goals4 Score-World-Goals5 Score-World-Goals6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle