Cep Uygulamalar

Şehir Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.748

   

Sehir-Canli-Duvar-Kagidi1

Şehir Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

“Dünyayı” ister misiniz? Bir dakika içerisinde beş meşhur kent capcanlı Duvar Kağıdı ile gezi indirin! şayet ekranda dokunun vakit, kasaba yepyeni logoları! yepyeni bir alan hep dakika ziyaret edebilirsiniz yahut en sevdiğiniz birisini seçin! Bir profesyonel vb. Travel, manzaraları görmek ile her daim istedim bölümleri ziyaret! onu yapabilir, zira bir şey veya kimse sizleri durdurmasına izin vermeyin! değişik şehirlere gezi ile sizinle telefon almak! değişik metropollerinden inanılmaz resimler beraberinde masaüstünüzü özelleştirin – eşsiz bir biçimde!
– Cep telefonunuz amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, kasaba yepyeni logoları!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik şaşırtıcı şehirler!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
kent capcanlı Duvar Kağıdı alın ile sizin bütün favori bölümleri ziyaret ederken hayatının bir vakit var. Keyifli bölgeler sizleri bekliyor – yalnızca ekrana dokunun ile büyü beğeni var! bizzat moda dünyasını yaşayın! mesele değil – Eyfel Kulesi görmek ister! “kent ışıkları” tadını çıkarın! Beton yığınlarının heyecanını hissedin – istediğiniz yere yanınızda götürün!
Milyonlarca ziyaretçi kültürü, fazlasıyla sayıda alaka çekici, evren segment mutfağı ile coşku verici gece yaşamı amacıyla nyc yolda ile asla uyumayan kent bizzat işareti yapmak. Büyük elma ABD’de en yoğun şehri ile ticaret, finans, medya, kültür, sanat, moda ile eğlence evren çapında büyük bir tesiri olduğunu. Sıcak bir yaz gününde döşemenin ortalama sıcaklık 150 aşama Fahrenheit. bir takım yabansı yasalar kadınlar bir meslek şeklinde kullanılmakta olan mevcudiyet değildir sağlayarak, amme üstsüz gezmek mümkün dahil, vatandaşların burun parmağını koyarak ile parmakları kımıldatarak birbirlerini selamladığı olmayabilir ile bir topu atmak yasalara aykırıdır eğlenmek amacıyla birinin kafası.
Paris, Fransa Champ de Mars üstünde yer alan Eyfel Kulesi dünyanın en tanınmış yapılarından birtanesidir. Bu esasen sonsuz hafif olurken bu demir taş vb. kuvvetli olabileceğini işaret etmek amacıyla 1889 senesinde evren Fuarı amacıyla giriş kemer şeklinde inşa edilmiştir. Bu kimin şirketin projenin başındaydı Gustave Eiffel, sonra adlandırılmıştır. Bu kışın 6 inç küçülür olduğu malum bir gerçektir.
Allegheny, Monongahela ile Ohio: Pittsburgh üç nehirlerinin birleştiği noktada güneybatı Pennsylvania bulunmaktadır. Çelik Şehri şeklinde malum bu kömür ile çelik amacıyla bir evren merkezi şeklinde 1800’lerin sonlarında ortalığa çıkageldi. Çelik endüstri ile son birkaç on yılda bir nüfus azalması amacıyla aksiliklere karşın, devletin ikinci büyük kenti ile mühim bir endüstri merkezi olmaya sürek etmektedir.
kent capcanlı Duvar Kağıdı alın ile telefonunuzdaki bütün bu mükemmel metropolleri var!

Sehir-Canli-Duvar-Kagidi2 Sehir-Canli-Duvar-Kagidi3 Sehir-Canli-Duvar-Kagidi4 Sehir-Canli-Duvar-Kagidi5 Sehir-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle