Cep Uygulamalar

Şeker Mobil Şube Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.452

   

SEKER-MOBiL-SUBE

Şeker Mobil Şube Full Apk indir

Android’e ayrıcalıklı bankacılık programı Şekerbank’ta!..
Şekerbank Android uygulamasıyla, hem mobil bankacılık hatta tek kullanımlık kod uygulamasını bedava şeklinde yükleyebilirsiniz.
Sizlere en yakın ATM ile şubeleri haritada görüntüleyip yol tanımı alabilirsiniz.
Şekerbank mobil bankacılık programı olan Şeker Mobil Şube beraberinde; dilediğiniz yerden, dilediğiniz vakit süratli ile güvenli şeklinde bankacılık muamelelerinizi yapabilirsiniz.
Şeker Mobil kod, internet ile mobil şube giriş sırasında ile özüt emniyet teyidi gerektiren işlemlerde kullanılmak amacıyla tek kullanımlık kod ürettiğiniz bir programdır.
Şeker Mobil kod tarafından üretilen tek kullanımlık şifreler; kullanıldıktan sonra bir bundan sonra kimse tarafından kaytadan kullanılamazlar. Tek kullanımlık kod üretmek amacıyla uygulamayı cep telefonunuza yüklerken oluşturduğunuz PIN koduna ihtiyacınız kalacaktır. böylece ek güvenliğinizi de PIN kodu beraberinde özüt emniyet altına alarak, Şekerbank İnternet Şubesi ile Şeker Mobil Şube’de en en üst güvenliğe ulaşmış olacaksınız.
Şekerbank uygulamasını Android cihazlarınıza yükledikten sonra, Şekerbank İnternet Şubesi’nde bulunan, Şeker Mobil Şube İşlemleri menüsünden mobil bankacılık tanımlamalarınızı, Şeker Mobil kod İşlemleri menüsünden de, tek kullanımlık kod tanımlamanızı yapabilirsiniz. Şeker Bilişim A.Ş.tarafından geliştirilmiştir.

SEKER-MOBiL-SUBE1 SEKER-MOBiL-SUBE2 SEKER-MOBiL-SUBE3 SEKER-MOBiL-SUBE4 SEKER-MOBiL-SUBE5 SEKER-MOBiL-SUBE6 SEKER-MOBiL-SUBE7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle