Cep Uygulamalar

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 8.018

   

Selale-Canli-Duvar-Kagidi1

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Top Live Wallpapers – 1.0)

Şelale capcanlı duvar kağıdı telefonunuz amacıyla şahane bir yepyeni capcanlı duvar kağıdı ! Dünyanın en hoş ile soluk kesen düşme birkaç ekran! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ile başka düşme – sizlere en vb. hangi birisini seçin ! Şimdi bedava Şelale capcanlı Wallpaper ile hep zamankinden bundan sonra telefonunuzun ekranında bundan sonra hoş olun! tabiat ile su yüzeyleri görüntüleri hoş lakin aynı anda yatıştırıcı değil yalnızca ! bedava şeklinde bu şaşırtıcı HS alın ile gün yapmak ! Tadını çıkarın!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Uyandıran sahne , bu inanılmaz serbest ” gerisi duvar kağıdı ” şayet muhteşem şelaleler enfes manzaralı sağlayacaktır – fazlasıyla açıkçası hayranlık sunan canlandırıcı 5D Şelale capcanlı duvar kağıdı vb. . ” Şelale Duvar Kağıdı “dünyanın en en üst , en büyük , en büyük ile en hoş düşme inanılmaz seçim sağlamaktadır . Gezegenimizin en hoş ile soluk kesen tabiat harikalarından birisi bedava şeklinde görüntü güzelleştirici mümkün – su hızla akan ile bundan sonra sonra muhteşem bir dik uçurum veya bir dağın üstüne düşen hayaledin. Buinanılmaz uzun ile meşhur Melekler Şelalesi görebilirsiniz – telefon veya tablet ekranında cenubi Amerika’da bu göz alıcı milli parkhaftanın hep günü götürebilir . Mavi Nil Nehri ,Mavi Nil Şelalesi, veya Niagara Nehri üstünde meşhur ile hacimli şelale üstünde iyi malum ile etkileyici sonbaharda görmek amacıyla seçin . Niagara Şelalesi, Ontario ile Niagara Şelalesi , New Yorkikiz şehirler arasındaki göz alıcı bir görünüm keyfini çıkarın – doğanın en büyük mucizesi birisi yalnızca sizin amacıyla , yakalanır . Bu mevzuda asla şüphem yok , bu sansasyonel programı beğeni amacıyla tamamen yapılır . şayet Zambezi Nehri üzerindeGüney Afrika’da düşme tercih ederseniz, inanılmaz Victoria Falls görmek gerekmektedir . Dikkate değer yüksekliği ile alemde düşen su en büyük sac şekillendirme amacıyla malum , o orada bütün maceracılar amacıyla fevkalade bir gerisi olabilir. Eğerdünyanın en en üst ile en büyük ” su sonbahar ” birisini görmek , bu Zambiya , Zimbabve veya Venezuela vb. ülkelere alınamıyor dahi , doğanın gücü yakalamak amacıyla herhangi bir soğutucu yolu yoktur lakin bütün üstünde gözlerinizi şölen tarafından soluk kesen ” Şelale Arka ” . ” Şelale Duvar Kağıdı ” beraberinde telefonunuzun ekranında hoş yapmak , en iyi ” capcanlı duvar kağıdı ” şayet piyasada bulabilirsiniz ! bedava ” Şelale capcanlı Wallpaper ” indirin ile bizzat ” capcanlı duvar kağıdı ” şeklinde en hoş şelaleler tadını çıkarın. Neredeyse gerçeküstü 3D Şelale Live Wallpaper ile göz alıcı şelaleler beğeni aldın ? Bu vaziyette , bu ” Şelale capcanlı Wallpaper ” hakimiyet ile su dik kayalar üstünde düşen bütün şaşırtıcı yollarını görmek amacıyla vakti geldi . Bu inanılmaz ” gerisi duvar kağıdı ” , romantizm ile sevgi amacıyla şahane bir alan , tablet yahut bedava şu tapta telefon ekranında bezemesi mümkün – kuvvetli bir şelale kuvvetini ile güzellik hayal edin. katiyen Şelale video Duvar Kağıtları ile bütün soluk hayran – bu öneri doğanın ana parçalar alarak ? Bu vaziyette ,dünyanın en hoş düşüyor bu inanılmaz ” bedava yükle ” ile bayram gözlerinizi amacıyla bir ihtimal kaçırmayın – ” Şelale HS ” bekliyor . Serinlemek ile ekranınızda bakışta her berrak köpüklü suya özünüzü.

Selale-Canli-Duvar-Kagidi3 Selale-Canli-Duvar-Kagidi4 Selale-Canli-Duvar-Kagidi5 Selale-Canli-Duvar-Kagidi6

Selale-Canli-Duvar-Kagidi-1

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Muhammed ÇOBANOĞLU – 1.2)

Şelale capcanlı Duvar Kağıdı programı tamamen bedava bir programdır.
Uygulamada katiyen virüs yoktur. Uygulamaya tanıtım eklediğim amacıyla bir takım virüs uygulamaları bu tanıtımı virüs şeklinde görebiliyor. bundan dolay gönül rahatlığıyla uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.
Uygulamayı çalıştırmak amacıyla Menü butonu -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları -> Şelale capcanlı Duvar Kağıdı -> Duvar Kağıdı Ayarla

Selale-Canli-Duvar-Kagidi-2 Selale-Canli-Duvar-Kagidi-3 Selale-Canli-Duvar-Kagidi-4

Selale-Canli-Duvar-Kagidi--1

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper HD 3D – 3.0)

Şelale capcanlı duvar kağıdı telefonunuz amacıyla şahane bir yepyeni capcanlı duvar kağıdı ! Dünyanın en hoş ile soluk kesen düşme birkaç ekran ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ile başka düşme – sizlere en vb. hangi birisini seçin ! Şimdi bedava Şelale capcanlı Wallpaper ile hep zamankinden bundan sonra telefonunuzun ekranında bundan sonra hoş olun! tabiat ile su yüzeyleri görüntüleri hoş lakin aynı anda yatıştırıcı değil yalnızca ! bedava şeklinde bu şaşırtıcı HS alın ile gün yapmak ! Tadını çıkarın!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– İnteraktif fonksiyonu :ekran ile yepyeni çatlaklar üstüne dokunun anında görünecektir !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ile ışık – Motion tutar zamanla değişiyor .
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD çizelge ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Kırık Cam Live Wallpaper tamamen yatay destekler ile tablet cihazlar birlikte telefonlar göz alıcı görünüyor
Uyandıran sahne , bu inanılmaz serbest ” gerisi duvar kağıdı ” şayet muhteşem şelaleler enfes manzaralı sağlayacaktır – fazlasıyla açıkçası hayranlık sunan canlandırıcı 5D Şelale capcanlı duvar kağıdı vb. . ” Şelale Duvar Kağıdı “dünyanın en en üst , en büyük , en büyük ile en hoş düşme inanılmaz seçim sağlamaktadır . Gezegenimizin en hoş ile soluk kesen tabiat harikalarından birisi bedava şeklinde görüntü güzelleştirici mümkün – su hızla akan ile bundan sonra sonra muhteşem bir dik uçurum veya bir dağın üstüne düşen hayal edin. Bu inanılmaz uzun ile meşhur Melekler Şelalesi görebilirsiniz – telefon veya tablet ekranında cenubi Amerika’da bu göz alıcı milli park haftanın hep günü götürebilir . Mavi Nil Nehri ,Mavi Nil Şelalesi, veya Niagara Nehri üstünde meşhur ile hacimli şelale üstünde iyi malum ile etkileyici sonbaharda görmek amacıyla seçin . Niagara Şelalesi, Ontario ile Niagara Şelalesi , New Yorkikiz şehirler arasındaki göz alıcı bir görünüm keyfini çıkarın – doğanın en büyük mucizesi birisi yalnızca sizin amacıyla , yakalanır . Bu mevzuda asla şüphem yok , bu sansasyonel programı beğeni amacıyla tamamen yapılır . şayet Zambezi Nehri üzerinde Güney Afrika’da düşme tercih ederseniz, inanılmaz Victoria Falls görmek gerekmektedir . Dikkate değer yüksekliği ile alemde düşen su en büyük sac şekillendirme amacıyla malum , o orada bütün maceracılar amacıyla fevkalade bir gerisi olabilir. Eğer dünyanın en en üst ile en büyük ” su sonbahar ” birisini görmek , bu Zambiya , Zimbabve veya Venezuela vb. ülkelere alınamıyor dahi , doğanın gücü yakalamak amacıyla herhangi bir soğutucu yolu yoktur lakin bütün üstünde gözlerinizi şölen tarafından soluk kesen ” Şelale Arka ” . ” Şelale Duvar Kağıdı ” beraberinde telefonunuzun ekranında hoş yapmak , en iyi ” capcanlı duvar kağıdı ” şayet piyasada bulabilirsiniz ! bedava ” Şelale capcanlı Wallpaper ” indirin ile bizzat ” capcanlı duvar kağıdı ” şeklinde en hoş şelaleler tadını çıkarın. Neredeyse gerçeküstü 3D Şelale Live Wallpaper ile göz alıcı şelaleler beğeni aldın ? Bu vaziyette , bu ” Şelale capcanlı Wallpaper ” hakimiyet ile su dik kayalar üstünde düşen bütün şaşırtıcı yollarını görmek amacıyla vakti geldi . Bu inanılmaz ” gerisi duvar kağıdı ” , romantizm ile sevgi amacıyla şahane bir alan , tablet yahut bedava şu tapta telefon ekranında bezemleme mümkün – kuvvetli bir şelale kuvvetini ile güzellik hayal edin. katiyen Şelale video Duvar Kağıtları ile bütün soluk hayran – bu öneri doğanın ana parçalar alarak ? Bu vaziyette ,dünyanın en hoş düşüyor bu inanılmaz ” bedava yükle ” ile bayram gözlerinizi amacıyla bir ihtimal kaçırmayın – ” Şelale HS ” bekliyor . Serinlemek ile ekranınızda bakışta her berrak köpüklü suya özünüzü.

Selale-Canli-Duvar-Kagidi--2 Selale-Canli-Duvar-Kagidi--3 Selale-Canli-Duvar-Kagidi--4 Selale-Canli-Duvar-Kagidi--5 Selale-Canli-Duvar-Kagidi--6

Selale-Canli-Duvar-Kagidi---1

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (LiveWallpapers – 3.1)

Şelale capcanlı duvar kağıdı telefonunuz amacıyla şahane bir yepyeni capcanlı duvar kağıdı! Dünyanın en hoş şelaleler birkaç ekran yalnızca nefesinizi alacak! Etkileyici Angel Falls, Niagara Şelalesi, Victoria Falls ile başka düşme-size en vb. hangi birisini seçin! Şimdi bedava Şelale capcanlı Wallpaper ile hep zamankinden bundan sonra cep telefonu bundan sonra hoş olun! tabiat ile su yüzeyleri resimleri hoş değil yalnızca aynı anda sulh getirmek! Bu sıcak yaz günlerinde sizleri tazelemek olması planlandı! bedava şeklinde bu şaşırtıcı HS alın ile gün yapmak! Tadını çıkarın!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– İnteraktif fonksiyonu: görüntü ile yepyeni görüntüler üstüne dokunun anında hareket edecek!
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş, serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Şelale Wallpaper dünyanın en en üst, en büyük, en büyük en hoş düşme inanılmaz seçim sağlamaktadır. yalnızca tabii çeşme gibisin! Bir şelale dik bir bölge yahut bir uçurumun üstünden akar vb. akan suyun hızla yükseklik düşer bir yerdir. Şelaleler gezegenimizin en hoş tabiat harikalarından bazıları. Ne denli coşku verici! yalnızca çevreleyen bu inanılmaz en gün doğumu düş! En en üst ile en meşhur şelaleler birisi Melek, Venezuela cenubi Amerika’da bir ulusal park Falls olduğunu. Bu şelale dünyanın en en üst şelale ile 2.648 metre tek en uzun düşüş beraberinde 3212 metre yüksektir. Angel Falls bir Venezüella ekvatoral yağmur ormanlarında derin bir masa dağ düşer ile geniş dünyanın en en üst baki şelale şeklinde kabul edilmektedir. Blue Nile Falls Etiyopya Mavi Nil Nehri üstünde bir şelale yer almaktadır. Onlar çeviri Amharic içerisinde Tis Issat,, anlamına gelen ‘sigara su’ şeklinde bilinir. Onlar Lake Tana takriben 30 kilometre alt taraf, nehrin yüksek kursa yer almaktadır. Niagara Şelalesi Ontario Kanada il ile New York ABD devlet arasındaki beynelminel sınır straddling, Niagara Nehri üstünde hacimli şelale yer almaktadır. Düşme 17 kilometre Buffalo kuzey-kuzeybatısında, New York ile Niagara Şelalesi, Ontario ile Niagara Şelalesi, New York ikiz şehirler arasında 75 mil Toronto, Ontario, güney-güneydoğu yer almaktadır. Niagara Şelalesi Horseshoe Falls ile American Falls ayrılmıştır. Victoria Falls Zambiya ile Zimbabve ülkeler arasında Zambezi Nehri üstünde cenubi Afrika’da yer alan bir şelale olduğunu. Bu ne dünyanın en en üst ne de en yaygın “şelale” iken, en büyük olduğu sav ediliyor. Bu, İstem alemde düşen suyun büyük bir tabakanın, 5,604 metre ile 354 feet yükseklikte bir genişlik temel alınmaktadır. “3D Şelale Duvar Kağıdı”, sizlere piyasada bulabileceğiniz en iyi capcanlı duvar kağıdı beraberinde telefonunuzun ekranında hoş olun! Yaz amacıyla şahane bir HS! Siz ile akıllı telefon yalnızca seveceksiniz! “Android amacıyla bedava Şelale capcanlı Wallpaper” ile bizzat ekranda en hoş şelaleler tadını çıkarın. Sizin paylaşmak arkadaş-onlar güvenilir amacıyla vb. olması planlandı! Bu kati orada uygulamalar arasında bir elmas!

Selale-Canli-Duvar-Kagidi---2 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---3 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---4 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---5 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---6 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---7 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---8 Selale-Canli-Duvar-Kagidi---9


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle