Cep Uygulamalar

Şelale Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.265

   

selale-duvar-kagitlari1

Şelale Duvar Kağıtları Full Apk indir

En iyi HD şelale arka! Bu hoş şelale duvar kağıtları inanılmaz bir koleksiyon! Şayet şelale hoşlanıyorsanız tahminen şelale duvar kağıtları fazlasıyla izleme keyfine varacaksınız! Sen şelale resimleri bir sürü bulabilirsiniz ile sonra bu program bir yardımı beraberinde duvar kağıdı şeklinde ayarlayabilirsiniz! App “şelale duvar kağıtları” fazlasıyla yalınç bir programdır! Bu program fazlasıyla açık bir arayüze sahiptir. Bir bulmak ile ayarlamak amacıyla açıkçası fazlasıyla asan tam şeklinde ne istediğinizi duvar kağıdı.
– Özellikler –
Şelale arka bir sürü offline erişim, Sen duvar kağıdı şeklinde herhangi bir ekran ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz denli Herhangi bir duvar kağıdı kesebilirsiniz. Sen SD kartta duvar kağıtları kaydedebilirsiniz. E-mail yoluyla şelale duvar kağıtları paylaşabilirsiniz, Facebook, Twitter, MMS ile başka uygulamalar. Tablet desteği SD kart üstünde program “şelale duvar kağıtları” monte etmek amacıyla bir fırsat var. Bütün resimler internet bağlantısı olmaksızın kullanılabilir. yalnızca app “şelale duvar kağıtları” yüklemek ile en iyi HD şelale duvar kağıtları büyük bir koleksiyon amacıyla bir erişim olsun. Duvar kağıdı şeklinde Bu resmi eski istediğiniz vb. kırpabilirsiniz. Bir duvar kağıdı ayarlamadan eski de duvar kağıdı telefonunuza yahut tablet bir ekranı üstünde ne şekilde görüntüleneceğini hakimiyet yapabilirsiniz. başka Android programları üstünden arkadaşlarınızla bu koleksiyon herhangi bir şelale ekran paylaşmak amacıyla bir fırsat var. Bu facebook, twitter ile başka toplumsal ağlarda bir şelale görüntüsü gönderebilirsiniz. App “şelale duvar kağıtları” akıllı telefonlar ile tablet hem iyi çalışır. Bu uygulamayı indirmek ile en üst tanımlı şelale duvar kağıtları büyük koleksiyonuna bir erişim hakkı olması planlandı!

selale-duvar-kagitlari2 selale-duvar-kagitlari3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle