Cep Uygulamalar

Sense V2 flip clock & weather Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.218

   

Sense-V2-flip-clock-weather

Sense V2 flip clock & weather Full Apk indir

Cep telefonlarının değerlendirme amaçları yalnızca mesajlaşmak ile sorgulama yapmak değildir. Bu vaziyet değişeli bayağı bir vakit oldu. Bundan sonra cep telefonları pek fazlasıyla elektronik alet yerine kullanılabilmektedir. Önceden de cep telefonlarında saat bulunmaktaydı. Ama yepyeni cep telefonlarındaki saatler fazlasıyla bundan sonra detaylı açıklama verebilmektedir. Zira cep telefonlarında yepyeni uygulamalar mevcuttur. Sense V2 Flip Clock & Weather bu uygulamalardan biri şeklinde pek fazlasıyla insana görev vermektedir. Bu uygulamanın en hoş yanlarından biri hem saati hatta hava durumunu an ile an sizlere söylemektir. Hem de olabildiğince uygun görüntüsü cep telefonunuza değişik bir atmosfer katmaktadır. Bu sebepten ötürü de pekçok insan bu uygulamayı cep telefonlarında bulundurmaktadır.

Sense-V2-flip-clock-weather1 Sense-V2-flip-clock-weather2 Sense-V2-flip-clock-weather3 Sense-V2-flip-clock-weather4 Sense-V2-flip-clock-weather5 Sense-V2-flip-clock-weather6 Sense-V2-flip-clock-weather7 Sense-V2-flip-clock-weather8 Sense-V2-flip-clock-weather9

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle