Cep Uygulamalar

Sevgililer Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.459

   

Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi1

Sevgililer Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sevgililer capcanlı Duvar Kağıdı Sevgililer Günü kutlayın! Bu bütün senenin en romantik tatil karşınızda! Ekranda dokunduğunuzda, yepyeni bir “kalpler ile güller” görünür! Bu büyüleyici görüntüleri beraberinde süsleyin ile onlara sevgili! Bu ayrıcalıklı gün gelmeden eski aşka düşerim! biri sevgili olduğunda bundan sonra hoş bir hassasiyet yok! Amorous geçmişleri ile unsurları hoş bir duş keyfi gerçekleştirecek tamamlandı!
– Cep telefonunuz amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, yepyeni kalpler ile güller görünür!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik sevgi görüntüleri!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Sevgililer capcanlı Duvar Kağıdı alın ile sevdiğinizle beraber romantik ruhu paylaşıyoruz! Onları ayrıcalıklı sezmek ile beğenilen olun! Bu ellerini tutarak ile birbirlerine tatlı sözler alışverişi keyfini bütün bu sevgi kuşlar amacıyla şahane bir program! şayet ekranda bu mükemmel eser koyarak ne denli önemsediğimi sevgilim göster! Utanmayın – bu ne şekilde hissediyorsun Söyleyecek utanç verici değil! Bu uygulamayı yapmak amacıyla şahane bir yoldur!
İşte Sevgililer Günü kökeni baresinde farklı teoriler mevcuttur, lakin en fenomen uzanır Claudius II, 270 isim döneminde Roma İmparatorluğu vakit. Claudius o tek erkekler bundan sonra iyi askerler becerdi inanıyordu zira erkekler savaş esnasında evlenmek istemiyordu. Piskopos Sevgililer onun isteklerine karşı çıkageldi ile gizli düğün törenleri yapılır. Bunun amacıyla, o 14 Şubat tarihinde İmparator emriyle hapsedildi ile bundan sonra sonra idam edildi. Hapiste iken, bunu imzalayan jailor kızı amacıyla bir sevgi notu yazsaydım ‘Sevgililer kaynaktan.’ bilindik ses?
Antik Romalılar Juno Roma tanrı ile tanrıçalarının kraliçesi onuruna 14 Şubat Lupercalia Bayramı kutladı. Juno hem de kadın ile evlilik tanrıçası idi. pek çok X sembolü ortaçağda öpücük beraberinde eş anlamlı oldu inanıyoruz. İsimlerini yazamadım İnsanlar bir X X sonra bizzat samimiyetini işaret etmek amacıyla öptü bir tanığı ön tarafında imzalandı. Ortaçağın Kızlar onların gelecekteki eşinin rüyasını yapmak amacıyla Sevgililer Günü’nde tuhaf gıdalar yedik. Orta Çağda, gencecik erkek ile kadın kim onların sevgilisi olurdu görmek amacıyla bir kase gelen isimleri katıldı. Onlar tüm insanların görmesi amacıyla bir hafta amacıyla kolları üstüne tutturulmuş bu ad takarlardı. Bu kol üstünde yürek giymek anlatım kökenli idi. 1537 senesinde, İngiltere Kralı Henry VII resmen 14 Şubat Sevgililer Günü bayram duyuru etti. Sevgililer capcanlı Duvar Kağıdı alın ile herkese sevgini göster!

Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi2 Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi3 Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi4 Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi5 Sevgililer-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle