Cep Uygulamalar

Sevimli Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.793

   

Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi1

Sevimli Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Şayet sevimli ufak hayvanları seviyor musun? Sonra “Sevimli capcanlı Duvar Kağıdı” güne hoş yapmak amacıyla, ile açıkçası neşelendirmek amacıyla bu yerde! Sevimli yavru ile yavru kedi ile tavşan gülümseyen ile masaüstünüzde yavru komik ufak şeyler. Bu HD görüntüler ile ekranda özüt eğlendirici tıklayın ile yepyeni kedi ile köpekler amacıyla görünür. Onlar sizlere özünüzü gün boyu bu gerisi duvar kağıdı göre bulabilirsiniz ki o denli sevimli. bedava ile güne denli bu saygın yaratıklar olması planlandı ışıldayan amacıyla bu uygulamayı indirin!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir ufak hayvanlar görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
Bebek hayvanların sevimli fotoğrafları sizleri büyüleyecek. Bu program telefon veya tablet amacıyla en iyi süsleme olduğunu. Bu keyifli hayvanlar cazibesi sizlere bu nedenle yükleme pişman hiç olması planlandı ♥”Sevimli capcanlı Duvar Kağıdı”♥, ile her daim hayran hissedeceksiniz. Bu bedava uygulamayı şimdi hakeza hoş ile asla sıkıcı sevimli resimleri beraberinde günün tadını çıkarabilirsiniz olsun.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. özünüzü bu melekler hep gün eğlendirici bir gün oluşturun.
En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! , yalnızca sahiptir olmak yüklemek etrafında en iyi duvar kağıdı olduğu amacıyla indirmeyin. Bu keyifli ile hoş duvar kağıtları arka HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
her daim sevimli bir hayvan istiyorsa, o vakit bu duvar kağıdı gerisi bahtiyar ile muhteva yapacaktır. Telefonunuzu açtığınızda, sizin amacıyla bekliyor olması planlandı! yalnızca yükleme basın ile bedava şeklinde iyi bir ruh hali ilgi çekmek amacıyla bu büyüleyici hayvanlar olması planlandı! Bu cuties her daim bizzat “komik fotoğraflar” göre gülümseyen yapacaktır.
Kediler dünyanın en fenomen evcil hayvan birisi, değilse. Yurtiçi kediler oynamayı hoşuma gidiyor, bu oyuncaklar izleme ile savaşım oynamayı hoşuma gidiyor yavru kedi beraberinde bilhassa doğrudur. On ortalama kediler 12 beraberinde 15 yaş yöresinde yaşıyor. Köpekler takma insanın en iyi arkadaşı kazandık bu insanlara evcil hayvan, amele ile arkadaşları vb. kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Bir köpek amacıyla ortalama ömür süresi 10 ila 14 yaş yöresinde olduğunu.
Son şeklinde, kedi ile yavru kedi, veya sevimli yavru tercih olup bulunmadığını sizlere kalmış! hoş hayvan fotoğrafları hep vaziyette şüphesiz sizin görüntü arka planı dekore edecek!”Hayvanlar dünyası” dalın ile bu keyifli yaratıklar masaüstünüzde dışa haşhaş beraberinde oynamak. ♥”Sevimli capcanlı Duvar Kağıdı”♥ herhangi bir beklemeden şu tapta sizin mümkün, ile piyasada bu vb. diğer bir bedava bir program olmadığı amacıyla, acele ile şimdi yükle.

Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi2 Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi3 Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi4 Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi5 Sevimli-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle