Cep Uygulamalar

Six-Guns Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 05 Ekim 2014 - Okunma Sayısı : 1.206

   

Six-Guns

Six-Guns Full Apk indir

Bu üçüncü kişi nişancı oyununda kovboy, haydut ile bundan sonra aşırı tabiat dışı düşmanlarla dolu, açıkçası devasa ile açık olan bir Vahşi garbi sınır bölgesini keşfet.
bedava oyna: Düşmanlarına ödet!
Buck Crosshaw, hak etmeyen birini asla vurmadı. lakin şimdi bizzat ölümünü tezgahlayıp Arizona’ya kaçan bir yasa kaçağı oldu. yalnızca Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak amacıyla. çünkü bu esrarlı bölgenin tepelerinde antik ile uğursuz bir enerji hareketlenmekte.
VAHŞİ BİR SINIR BÖLGESİ
masal ile aksiyonun içerisinde tamamen kaybolurken keşfetmen ihtiyaç olan hadiseler, gizemler ile zorluklarla dolu Arizona ile Oregon bölgelerinde kurulan açık bir alemde özgürce dolaş. lakin bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. yasa kaçakları, vampirler ile bundan sonra pekçok tabiat dışı düşman gölgelerde saklanıyor.
ZORLUĞU KABUL ET
Aşman ihtiyaç olan büyük zorluk çeşitliliğiyle dolu 40 hizmet üstlen. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ile fazlasıyla bundan sonra fazlasını yapacaksın!
EYERİ BAĞLA
Ölmen veya öldürmen ihtiyaç olan bu topraklarda sana destek olması planlandı 8 değişik atın, 19 silahın, yaygın bir giysi ile mühimmat yelpazesinin ile başka ürünlerin kilidini açman gerekecek.
ÜCRETSİZ OYNA
bedava oyunlar asla bu denli derin ile eğlendirici olmadı! Oyunu indirmenin ile sonuna denli oynamanın sana hiçbir gideri yok!
FPS, hareketli oyunlarının, ateş etme oyunlarının, bedava Android oyunlarının hayranları amacıyla.

Six-Guns1 Six-Guns2 Six-Guns3 Six-Guns4 Six-Guns5

Şifre: 123 Giriniz.
Six-Guns Full Apk indir28 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle