Cep Uygulamalar

Skyscanner – Tüm Uçuşlar Full Apk indir

Kategori : Android Seyahat ve Yerel Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 934

   

Skyscanner-Tum-Ucuslar

Skyscanner – Tüm Uçuşlar Full Apk indir

Skyscanner‘la pahalı olmayan uçuşları süratlice bulun – dünyanın en iyi uçuş sorgulama programı. en üst takdir kazanan uygulamalarımızı indiren 30 milyonun üzerindeki insana katılın. Saniyeler içerisinde milyonlarca uçuşu ile yüzlerce atmosfer yolunu karşılaştırın. Skyscanner: süratli, elastiki ile ücretsizdir!
Hareket halindeyken pahalı olmayan uçuş mu bulmanız gerekiyor? Skyscanner‘la paradan ile zamandan tutum edebilirsiniz. Yaygın kapsama ile dünya genelindeki yüzlerce atmosfer yolundan milyonlarca uçuşu arayabilirsiniz – en pahalı olmayan fiyata şahane uçuşları bulmak amacıyla hem düşük fiyatlı hatta tarifeli uçuşlar Uçuşlarınızı bulduğunuzda sizleri atmosfer yoluna yahut gezi şirketine yönlendiririz, böylelikle biletleri direk satın alabilir ile en iyi teklifi elde edersiniz – bunların tamamı yalnızca birkaç dokunuşla.
Özellikler:
Fiyata, kabin sınıfına, atmosfer yoluna ile kalkış – iniş saatlerine bakarak filtreleme, çizelge görünümü: bütün bir hafta yahut ayın fiyatlarını görüntüleyin, 29’den aşırı dilde kullanılabilir, evvelki aramalarınızdan elde ettiğiniz son fiyatları görüntülemek amacıyla pratik bir widget oluşturun

Skyscanner-Tum-Ucuslar1 Skyscanner-Tum-Ucuslar2 Skyscanner-Tum-Ucuslar3 Skyscanner-Tum-Ucuslar4 Skyscanner-Tum-Ucuslar5 Skyscanner-Tum-Ucuslar6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle