Cep Uygulamalar

Solo Weather (Beta) Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.108

   

Solo-Weather-Beta

Solo Weather (Beta) Full Apk indir

Solo Hava Durumu (Beta), uygun arayüzü beraberinde asan bir program olduğunu, evrendeki bütün şehirler amacıyla detaylı atmosfer sunmaktadır. Yaşam yalınç ile hoş mümkün, ile sebep Solo hava durumunu test etmek gerekmektedir! Bu, hiçbir ücret, hiçbir tanıtım, hiçbir aldatıcı ücretsizdir.

Solo Weather (Beta) uygulaması karışık olmayan bir ara yüze ile uygun bir dizayna sahiptir. bütün şehirlerin atmosfer vaziyeti tahminlerine en ince ayrıntısına denli bu program beraberinde bilgi sahibi olabilirsiniz. program ciddi bir uygulama olduğu amacıyla uygulamada herhangi bir tanıtım alan almamaktadır. Tamamen bedava olan bu uygulama sayede sizde en gerçek atmosfer kestirme raporlarına ulaşabileceksiniz.
Uygulamanın sizlere sundukları:

Aktüel atmosfer kestirme raporlarına ile 5 günlük atmosfer tahminlerine ulaşabilirsiniz. Ülke, kent ile posta koduna bakarak istediğiniz şehri arayabilir ile atmosfer raporlarını inceleyebilirsiniz. Basitce nem ile atmosfer sıcaklık tahminlerine ulaşabilirsiniz. Uygulamada konumunuzu otomatik şeklinde algılar ile elle bölge seçmeniz gerekmez. Uygulama sayede istediğiniz atmosfer sıcaklık birimini seçim şansınız var. seçme işlemi gerçekleştirebileceğiniz sıcaklık üniteleri; Celsius ile Fahrenheit.

Solo Weather (Beta) uygulaması verileri internet üstünden aldığı amacıyla cihazınızda internet bağlantısının olması gerekiyor. Bu sayesinde atmosfer kestirme raporlarını anlık şeklinde görüntüleyebilirsiniz. hem de uygulamayı kullanabilmeniz amacıyla cihazınızın Android işletim sistemine sahiptir olması gerekiyor. Cihazınız bu özelliklere sahipse sizde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Solo-Weather-Beta1 Solo-Weather-Beta2 Solo-Weather-Beta3 Solo-Weather-Beta4 Solo-Weather-Beta5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle