Cep Uygulamalar

Sonbahar Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 03 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 4.978

   

Sonbahar-duvar-kagidi1

Sonbahar Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sonbahar duvar kağıdı ekranınızda direk hoş, rahatlatıcı, animasyonlu sonbahar görünüm seyretmek imkanı verir. Ağaçlardan yavaşça düşen yaprakları bakın. İstediğiniz biçimde duvar kağıdı görünümünü değiştirmek. Duvar kağıdı ayarlarına erişmek amacıyla ana görüntü widget kullanın. Sonbahar duvar kağıdı sonbahar orman fotoğrafları benzersiz seçme işlemi içerir. farklı arka planlar içerisinden seçme işlemi yapmalısınız. Değiştir yaprakları animasyon: yaprak, ebat ile hız mübadele adedi. Capcanlı duvar kağıdı dikey ile yatay yönde destekler. Bu çalışıyor ile herhangi bir görüntü boyutuna mükemmel görünüyor. Sonbahar duvar kağıdı da batarya arkadaşı: animasyon durur, görüntü kapalı olduğunda. hem de kare saniyede ayarlarını değiştirerek animasyon kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Sonbahar-duvar-kagidi2 Sonbahar-duvar-kagidi3 Sonbahar-duvar-kagidi4 Sonbahar-duvar-kagidi5 Sonbahar-duvar-kagidi6 Sonbahar-duvar-kagidi7 Sonbahar-duvar-kagidi8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle