Cep Uygulamalar

Soundwave Apk indir

Kategori : Android Müzik ve Ses Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 22 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.677

   

Soundwave

Soundwave Apk indir

Soundwave uygulaması anında paylaşım yapmanızı sağlayan müzik kataloğu özelliğine sahip bir programdır. Dünya çapında Soundwave uygulamasını kullanan müzik severlerle dinleme imkanı sağlamaktadır. Soundwave uygulamasında harita bazlı toplu dinleme yapacağınız bölge işaretlendikten sonra o bölgede çalınan şarkı sırasına göre ne dinleniyorsa o şarkıyı dinleyebilir, daha önce çalınan şarkı listesine erişerek daha önce çalınan şarkıları dinleyebilirsiniz ve sıraya siz de şarkı atabilirsiniz. Soundwave uygulaması internet tabanlı radyo gibi kullanabilirsiniz, tek farkı dinlemeler arası seçim yapabilmedir. Şarkılar HD video olarak izleyebilirsiniz. Sabit radyolardan sıkılanlar için veya ne yapsam acaba diyenler için farklı bir dijital müzik dinleme olanağı sağlar. Faydalı olması dileğiyle.

Soundwave1 Soundwave2 Soundwave3 Soundwave4 Soundwave5 Soundwave6 Soundwave7 Soundwave8 Soundwave9 Soundwave10 Soundwave11 Soundwave12 Soundwave13 Soundwave14 Soundwave15 Soundwave16 Soundwave17 Soundwave18 Soundwave19 Soundwave20 Soundwave21 Soundwave22

 

Şifre: 123 Giriniz.
Soundwave Apk indir6 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle