Cep Uygulamalar

Sözcü Gazetesi Full Apk indir

Kategori : Android Haber ve Dergi Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.096

   

Sozcu-Gazete-Haber-Yazar

Sözcü Gazetesi Full Apk indir

Türk basınında yepyeni bir dönem başlatan, çizgisi ile niteliği beraberinde farklılık yaratan Sözcü Gazetesi’ni Android cihazınızla sayfa sayfa çevirin, sayfa sayfa okuyun.
Gazete Sözcü Android programı beraberinde, ister günlük ister eski sayılı gazete ile eklerine, sevdiğiniz yazarların yazılarına, haberlerine, haberde bir gelişme oldu ise detaylarına her daim basitce ulaşacaksınız. Gazetenin bütün orijinal içeriğini özünüze yaklaştırıp okurken teknolojinin keyfine varacaksınız.
Android aygıtınıza indirdiğiniz program 3G bağlantısı yahut WiFi üstünden gazete okuma keyfini yaşamanızı sağlaması söz konusu. Gazete Sözcü’yü okumak bundan sonra fazlasıyla asan, aralıksız ile keyifli…

Sözcü gazetesi bundan sonra Android uygulaması beraberinde bütün sevenlerine görev etmekte. İstediğiniz gazeteyi bulabileceğiniz Android sistemde bir yenisi de sözcü gazetesi programıdır. başka gazetelerden bundan sonra hoş bir ara yüze içerisinde bulunan bu uygulama son aşama asan değerlendirme imkanı sunuyor.

Menüde son dakika haberlerine bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz haber linkine tıklayarak okuyabilirsiniz. şayet talep ederseniz günlük gazeteye göz atabilirsiniz. bundan sonra değişik bir olanak ile özellik sunan bu programda can alıcı bir nokta yer almaktadır. Severek izleme ettiğiniz, yazılarını hep gün muntazam şeklinde okuduğunuz yazarların geriye dönük olan yazılarına da bilgi sahibi olabilirsiniz. O gün okuma fırsatı bulamadığınız bir konu olması vaziyetinde, öbür gün yazısına bir parmakla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayesinde kişilere bundan sonra nitelikli bir görev sunan programdan faydalanmak amacıyla indirmeniz yeterlidir. bütün haberlere ulaşabildiğiniz haberlere aynı anda resimlerle de bakabilirsiniz. hale bakarak video paylaşımı dahi yer alan uygulama görüntü kalitesini de son safhada tutmaktadır. Bu hoş programdan faydalanmak amacıyla programa bedava sahiptir olabilirsiniz.

Sozcu-Gazete-Haber-Yazar1 Sozcu-Gazete-Haber-Yazar2 Sozcu-Gazete-Haber-Yazar3

Şifre: 123 Giriniz.

 


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle