Cep Uygulamalar

Sözcük Bulmaca Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 04 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 969

   

Sozcuk-Bulmaca

Sözcük Bulmaca Oyunu Full Apk indir

Haydi Sözcük bulmaca oyunu tutkunları buraya!!! Sözcükleri en süratli siz bulun, en üst puanlar kazanın, arkadaşlarınızla başka Sözcük Bulmaca oynayanlarla yarışın…
kelime Bulmaca 5×5’lik bir tahtaya komplike bir biçimde yerleştirilmiş 12 kelimeyi en süratli biçimde bulma oyunudur. Sözcükleri parmağınızı hep bir harften sonra sağa, sola, yukarı, alt taraf yahut çapraz harflere götürerek bulabilirsiniz.
Sözcük buldukça kelimenin uzunluğuna ile geçtiğimiz süreye bakarak skor hesaplanır. sözcük uzunluğu alınan puanı artırır. aynı anda kelimeler ne denli kısa sürede bulunursa alınan skor da o denli aşırı olabilir.
tüm kelimeleri bulduğunuzda aldığınız skor sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play’in sağladığı en üst skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ile bütün zamanlar olmak amacıyla tek başına ayrı tutulur.
Oyunu hem çevrimiçi (çevrim içi) hatta çevrimdışı (çevrim dışı) şeklinde oynayabilirsiniz. çevrimiçi oynayabilmeniz amacıyla Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açmadan çevrimdışı şeklinde da oynayabilirsiniz. yalnızca çevrimdışı oyun esnasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir diğer deyişle çevrimdışı modda skorunuz sunucuya gönderilemediği amacıyla en üst puan şeklinde değerlendirilemez.
Herkese iyi eğlenceler…

Sozcuk-Bulmaca1 Sozcuk-Bulmaca2 Sozcuk-Bulmaca3 Sozcuk-Bulmaca4 Sozcuk-Bulmaca5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle