Cep Uygulamalar

Star Wars ™: Galactic Defense Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 09 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 729

   

Star-Wars-Galactic-Defense

Star Wars ™: Galactic Defense Apk indir

Açık yahut koyu – – Beceri sizlere biat seçme işlemi şeklinde teste elbette ile yepyeni kule müdafaa mobil oyun, Star Wars ™ kilit konumlarını savunmak amacıyla ayrıcalıklı kuleler ile ikonik Star Wars ™ karakterleri bir cephanelik dağıtmak: Galaktik müdafaa.

Savaşlar Star Wars evreninin değişik bölümleri sprawl. 100’den aşırı değişik savaş senaryoları Traverse ile prequel ile klasik dönemlerin hem yayılan adrenalin yakıtlı karşılaştığında bir karışımını deneyim. Seferde Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi ile Yoda vb. üç Star Wars şampiyonları, eşsiz kuvvetli ile kuvvetli yeteneklerini featuring hep Command denli. Yerleştirme ile bu savunmalara yürütme kararlarını ölmek yok-ya da-vardır.

şayet galaksi savunmak amacıyla gerekenlere var mı? Indirin ile ÜCRETSİZ bugün amacıyla oynuyor!

ANAHTAR ÖZELLİKLER

• Açık yahut Koyu Side seçin – güç ™ hep iki taraftan tecrübe oyun. Işık yahut karanlık seçimi Star Wars evreni deneyimi amacıyla yepyeni ile coşku verici yollar oluşturarak değişik oyun stili seçenekleri amacıyla izin verecektir.

• ile seviye Up Yükseltme – üniteleri yüksek düzey ile eşsiz oyun şekline uyması amacıyla yükseltmeleri uyarlayarak durdurulamaz bir savaş gücü oluşturmak amacıyla bizzat kuvvetini artırmak.

• Düşman Kuvvetleri Destroy – düşman yok ile parçalarını onları durdurmak amacıyla stratejiler yürütmek amacıyla kullanın becerilerini. Kaldıraç kaba gücü kuvvetli bir karakter yeteneklerini değerlendirmek, düzey proton torpidolar beraberinde yer, bir yol bölmek, veya düşmanı yoketmek amacıyla bir yörünge bombardımanı aramak.

ayrı galaksiye almayın – • dost beraberinde iletişime Arkadaşlarınızla, döviz kaynakları beraberinde bağlamak, veya afiş üstündeki yerinizi kazanmak amacıyla online etkinliklere yarış.

• Kule müdafaa güçlendirin – rakipsiz kule müdafaa gücü Construct, ile düşman saldırılarına en ağır dayanabilir temin edecek. Patlayıcı hasar ile ağır zırh elde kuleleri güçlendirin ile ezgi.

Star-Wars-Galactic-Defense1 Star-Wars-Galactic-Defense2 Star-Wars-Galactic-Defense3 Star-Wars-Galactic-Defense4 Star-Wars-Galactic-Defense5 Star-Wars-Galactic-Defense6 Star-Wars-Galactic-Defense7

Apk Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.

Obb Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle