Cep Uygulamalar

Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 19 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.203

   

Suc-Sehri-Gercek-Polis-Surucu

Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü Apk indir

Bütünüyle Crime City hakikat Polis şoför ne demektir
Şayet bir ceza davası içine almak amacıyla seviyor musun? Şayet şahıs üstünde çekin ile araçtan alabilirsiniz polis oyunları sever misiniz? Bütün polis oyunları sürüş bu duruma 3D açık evren kenti görünümlü bir destanın sokaklarında insanları kovalamak polis oyunları sever misiniz
gerçekleştirebilirsiniz. Suç Şehri hakikat Polis Driver iyi ile en hakiki polis simulator. Well!
Arcade şekli işleme de kovalamaca suçluları yapma ile olabildiğince basit olan kovalayan polisler durumların içine almak öğrenmesi asan olduğu anlamına gelir. Bazen şahıs üstünde çekin ile hapse onları almak amacıyla araçtan alabilirsiniz polis oyunları gerektiği vb. tam hızda döner alabilir. Bu hakikat bir polis simülatörü şimdiye denli en büyük zorluklardan birisi yapma. Suç Şehri hakikat Polis şoför mobil oyuncular amacıyla araç oyunları sokak savaşı izleme paketlenmiş bir eylem imkanı hizmeti sağlar. Bir polis şeklinde bu kurgusal suç kentin sokaklarında sizlere sema gürültüsü, bir kolluk görevlisi şeklinde suçluları kovalamak deneyin. Bu bundan sonra eski asla mobil herhangi kovalayan araç oyunları bundan sonra eski görülen bir şeydir! hakikat polisler içine kent sokaklarında smashing 3d polis kovalamaca, ile bunun üstüne trafik özünüzü Başlarken!
Chasing suçluların Suç Şehri hakikat Polis Sürücüsü listenizde üzerinde olmalıdır
hakikat polisler 3d polis kovalama şayet şimdiye denli gördüğüm en iyi hakikat polis simülatörü kariyer basamaklarını tırmanmaya vb., güvenilir bekleyebilirsiniz karşınızda. , Garajda yepyeni şeyler var yapma, yepyeni arabalar ile başka yöntem oyuncaklar kilidini. oyuniçerisinde ödülleri kazanma büyük lakin çoğu polis oyunları şoför aksine Crime City hakikat Polis şoför sizin kuvvetli polis arabaları yükseltmek amacıyla olsun tamamen değişik bir şey sunuyor. sizlere hakimiyet hakikat polisler 3d polis chase.In koşullarını bu mobil insanları kovalamak en iyi polis oyunlarından birtanesidir veren yarışçılar, yasa kaçakları ile suçluları takedown amacıyla dünyanın bütün güce sahiptir bu oyuniçerisinde bir polis şeklinde . şayet ceza davası kapatın ile olabilir olduğunca süratli parmaklıklar arkasında bu kötü adamlar kilit güvenilir olun.

Suç Şehri hakikat Polis şoför oyun özellikleri
– İyi bir arcade şekli direksiyon
– Gündüz ile Gece sürüş
– Polis takipçiliği esnasında nakit ile skor kazanın
– Sürüş becerilerini göster ile kapalı sallayarak alamadım
– Bu fazla araç simülatörü 3D oyun eşsiz ile seyrek polis arabaları bizzat araç koleksiyonu oluşturun
– Google Play Store üstünde en iyi yarışma fizik birisi bugün Polis kovalama araç yarışı eylem.

Suc-Sehri-Gercek-Polis-Surucu1 Suc-Sehri-Gercek-Polis-Surucu2 Suc-Sehri-Gercek-Polis-Surucu3 Suc-Sehri-Gercek-Polis-Surucu4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle