Cep Uygulamalar

Super Clock Wallpaper Free Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 03 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.170

   

Super-Clock-Wallpaper-Free1

Super Clock Wallpaper Free Full Apk indir

Bu bir capcanlı duvar ıs – android 2.1 yahut bundan sonra yukarıda gereksinimi. Şimdi tam androıd 4.4 kıtkat katkı ! Sizin akıllı telefon ile tablet hd kalitesinde capcanlı duvar! Yepyeni rlw capcanlı duvar çıkış ! Tema katkısı beraberinde capcanlı duvar! App gerçek açtı ,app açmaması diyerekyorumlar güvenmiyorum – siz capcanlı duvar kağıtları değerlendirmek ne şekilde bilmiyor ise departman ne şekilde kullanılır okuyun, şayet eylem lwp görmek istiyorsanız ,ilgili vıdeo bir göz atın! Harika saat wallpaper ışık harika saat, wallpaper pro ücretsiz sürümüdür. Bu telefonlar ile tabletler amacıyla hem tasarlanmıştır . Android 4.4 kitkat tamamen ( android 3.0 honeycomb elverişli ) donanım hızlandırma beraberinde desteklenir! Harika saat wallpaper 4.0 + ıce cream sandwich hazır android olduğunu! Şayet vb. iyi bir görüş ile ratıng bırakın lütfen! Tüm amazing özgünleştirme seçenekleri almak için pro sürümünü almak! Bu tüy vb. hafif olmak okudu ile batarya ömrü güvende tutar! Harika saat duvar kağıdı beraberinde yaratıcılığınızı ile telefonunuza eşsiz ile şahsi bir manzara verebilirsiniz !
——–
şayet bundan sonra aşırı özellik istiyorsanız , veya soğuk veya çöker görünmüyor şey bulursanız , bana bir e – posta yazmak ile benbir sonraki versiyonu içinduvar kağıdı geliştirmek amacıyla elimden geleni yapacağım !
——–
ne şekilde kullanılır :
1 )duvar kağıdı tatbik etmek amacıyla , alt taraftaki adımları izleyin :
Lütfen ana ekranı dokunun – > wallpaper – > capcanlı duvar kağıtları – > harika saat duvar ışık
2 ) ayrıcalıklı bir gerisi ayarlamak amacıyla:
– harika saat wallpaper seçenekler , arka manzara tıklayın
– işaretini kaldırın ” değerlendirme renkli arkaplan ”
– click ” custom background set ” ile istediğiniz gerisi seçin !
ilgi : super clock wallpaper bir portre görüntüsü ( ekran yüksekliği genişliğinden bundan sonra büyük) gerisi şeklinde , otomatik olarak doğru ekran oranını korumaya almak amacıyla onu bitkiler algıladığında , görünüm ile portre modunda hatta çalışmak gerekiyor . Eğer görüntü kırpılmış olmak istemiyorsanız , ( fotoğraf büyük boy) peyzaj görüntüleri kullanmayı deneyin .

Super-Clock-Wallpaper-Free2 Super-Clock-Wallpaper-Free3 Super-Clock-Wallpaper-Free4 Super-Clock-Wallpaper-Free5 Super-Clock-Wallpaper-Free6 Super-Clock-Wallpaper-Free7 Super-Clock-Wallpaper-Free8 Super-Clock-Wallpaper-Free9 Super-Clock-Wallpaper-Free10 Super-Clock-Wallpaper-Free11

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle