Cep Uygulamalar

Süper Lig Futbol Full Apk indir

Kategori : Android Spor Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 960

   

Super-Lig-Futbol

Süper Lig Futbol Full Apk indir

Süper Lig Futbol Uygulaması ile capcanlı futbol detayları, canlı kadro bilgileri, Süper Lig maç beraberinde haftanın skorlarına ile skor durumuna hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Futbol sonuçları ile skor vaziyeti gol olduğunda otomatik şeklinde güncellemekte. Herhangi bir muamele yapmanız gerekmez. İstediğiniz haftanın skorlarına ile gol bilgilerine bir tıkla fazlasıyla asan ulaşmanızı sunmaktadır. Haftanın uygulaması açıklandığında, açıklamalar otomatik şeklinde güncelleniyor. Haftanın ayrıntılı programını görmek amacıyla haftanın sonuçları bölümünde telefonunuzu yatay tutmanız yeterlidir. Maçların görüntülerine Süper Lig Futbol uygulamasından çıkmadan YouTube’tan basitçe ulaşmanızı sunmaktadır. Maçlarla alakadar başka görüntülere böylece bilgi sahibi olabilirsiniz.

Super-Lig-Futbol1 Super-Lig-Futbol2 Super-Lig-Futbol3 Super-Lig-Futbol4 Super-Lig-Futbol5 Super-Lig-Futbol6 Super-Lig-Futbol7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle