Cep Uygulamalar

Sürüş Okulu 3D Otopark Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.141

   

Surus-Okulu-3D-Otopark

Sürüş Okulu 3D Otopark Oyunu Full Apk indir

Sürüş mektebi 3D Park içerisinde sizlere güzgüler hakimiyet ile sürücüleri koltuğuna iyi bir koltuk almak gerekmektedir. Açıklayacak olursak, denemek amacıyla sürüş yeteneklerini bırakmak amacıyla hazır olsun 3D otoparka yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Siz de orada park herhangi otomobil, kamyon, otobüs ile başka araçların içine çarpmak yok dikkatli olun. mektep 3D Otopark Sürüş hakikat yaşam sürüş mektebi 3D park deneyimi taktim etmek amacıyla ilk kez sürüş simülatörü oyunlarından bir tanesidir. Oyuncular arabalar, yol eğrileri ile bundan sonra fazlası vb., tabii engellere reaksiyon göstermemiz gerekmektedir zorluklar seviyelerinde alan alacaktır. Bu oyun beraberinde etrafında şoför amacıyla değişik otomobil yaygın bir yelpazede içerir. Sen spor arabalar, SUV ile olağan sedan sürebilirim. Evet, bu yepyeni Sürüş mektebi 3D park oyunu bütün alemde hoş prestijli otomobil beraberinde yaşam otomotiv sürüş mektebi simülatörü hakikat bir olduğunu.

lazım bazen noktaya almak amacıyla lazım duyarlı park atılım yapmak amacıyla açıklayacak olursak kamera görünümünü ayarlayın. Oyun masraf yolu sizlere ilk kez düzeyleri amacıyla kullanabileceğiniz garajda yalnızca bir araç beraberinde işe başlamak olduğunu. şayet oyun yoluyla hareket şeklinde sizlere bundan sonra aşırı araç satın almak amacıyla kullanabileceğiniz bundan sonra aşırı para kazanacağım. En 3D park oyunları simülatörü mektebi 3D otopark, takriben 20 değişik araç sevk etmek amacıyla olsun bu müthiş oyun içerisinde hiçbir efendim Sürüş olamayan arabalar ufak bir ölçü sunuyoruz. açıklayacak olursak nakit olmaksızın, oyunun pekçok otomobil yahut görünür yükseltmeleri herhangi satın alamazsınız zira, sebep isteyebilir zorluklar beraberinde, nakit para kazanmaya başlayın. ile doğal ki bir araç koleksiyonu denli yapı birlikte yapılacak eğlendirici olduğunu.

mektep 3D Park oyunu özellikleri Sürüş:
– 20 değişik araçlar, spor arabalar, kamyonlar, SUV ile sedan
– şayet bir gerçekçi sürüş simülatörü mektep ortamı İnanılmaz yer çarpıcı 3D grafikler beraberinde olması planlandı, böylece
– Hasar yöntemi, herhangi bir başka araçların çarpmak yok
– hep iki 25 seviyeleri beraberinde iki değişik bölgenin böylelikle hep 50 seviyeleri toplam yapar

şayet konum var 3D park oyunları fan tanzim piyasada kötü park simülatörü oyunları büyük miktarda sıkılmış olabilir. ile dünyanın en iyi park oyunları amacıyla arıyoruz. pekala o vakit bundan sonra aşırı özünüzü yormayın, Sürüş mektebi 3D Park 3B park araç oyunu bakmak hep şeyi var!

Surus-Okulu-3D-Otopark1 Surus-Okulu-3D-Otopark2 Surus-Okulu-3D-Otopark3 Surus-Okulu-3D-Otopark4 Surus-Okulu-3D-Otopark5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle