Cep Uygulamalar

Survivalcraft Demo Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.287

   

Survivalcraft-Demo

Survivalcraft Demo Full Apk indir

Sen sonsuz bloklu dünyanın kıyısında Kahramanlar mevcuttur. Maden kaynakları, el sanatları vasıtaları ile silahlar, av, tuzakları yapmak ile bitkiler büyümek, keşfetmek. Gece hayatta ile çevrim içi dünyalarını paylaşmak amacıyla bir barınak inşa. Atları veya deve ile sığır sürüsü binmek. Patlayıcı beraberinde kayanın üstünden yol vuruyoruz. Karmaşık çıngılı cihazlar oluşturmak. Olasılıklar Bu Survivalcraft yirmi beşinci sürümüdür.
Bu Sandbox hayatta kalma ile yapı oyun içerisinde sonsuz ile Noel temalı olduğunu. yepyeni, hoş Noel ağacı hakimiyet ile arazi seyyar geyikleri bulabilirsiniz. bundan sonra da önemlisi, bu güncelleştirme nihayet uzun zamandır beklenen yay ile okları ile bir çıngı çekim amaç ekler. bundan sonra iyi bir inşa şekli ile sıcak ile nemli yerlerde çıkıntıları yetişen sarmaşık futbol amacıyla demir parmaklıklar mevcuttur. . Sonsuz dünyalar, mağaralar, mantık elemanları (çıngı: basitce Survivalcraft mobil aygıtınıza Minecraft PC sürümünde hoşuma gidiyor özellikler getiriyor seni almak amacıyla büyük engellerin üstünden atlayabilir korkunç kaplanlar, ilgi ), atmosfer, tekneler, ridable hayvanlar ile bundan sonra pek çok. bizzat gerçekçi, hayatta kalma temalı şekli koruyarak bundan dolay ederken.

Survivalcraft-Demo1 Survivalcraft-Demo2 Survivalcraft-Demo3 Survivalcraft-Demo4 Survivalcraft-Demo5 Survivalcraft-Demo6 Survivalcraft-Demo7 Survivalcraft-Demo8 Survivalcraft-Demo9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle