Cep Uygulamalar

Talking Baby Boy Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 16 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.091

   

Talking-Baby-Boy

Talking Baby Boy Full Apk indir

Bebek erkek eğlendirme Baby sesle söylemek hep ne sizlere geri konuşur. Bebek ile bebek çığlıkları vur. Sizin amacıyla telefon ile bebek çocuk dansları çalkalayın.
Fonksiyonları:
1. Bebek konuşun ile bebek seni dinler.
2. Bebek sizlere geri konuşacaktır.
3. Sizin amacıyla telefon ile Talking Baby dansları çalkalayın.
4. Konuşan Bebek ile sizin amacıyla ağlamasında vur.
5. Bebek sıkılmış ise Bebek asla sesleri beraberinde uykuya dalacak. O bebek sesi uykuya düşmemesi bebekle etkileşim tutun.
yepyeni Bebek stilleri almak amacıyla. Kediler ile köpekler konuşurken konuşurken bundan sonra Bebekler Talking. App eğlence amacıyla seçti def’aten Bebekler sunmaktadır. Toms ile dünyanın Teds aksine, Bebek masum ile çocuklar amacıyla eğlendirici. Sen app üç bebekler amacıyla herhangi Bebek İsimleri değerlendirmek ile Bebek Oyunları içine ise büyük bir şovmen olduğunu yapabilirsiniz. Bu etrafında en iyi bebek oyunlardan birtanesidir. bizzat bebek seçti ile Talking bebek beraberinde etkileşimli duruma gelmeden eski bir Baby Maker haline. Sizin seçtiğiniz amacıyla bebeklerde Bebek birisini benimsemek ile onlara bebek isimleri vererek bir evlat mümkün. kodak içerisinde hep birisi üç bebeklerden birisini benimsemek ile şunları Bebek İsimleri vermek ile Bebek beraberinde oynayabilirsiniz.
Şimdi Geliştirilmiş Bebek Merkezi plan. Şimdi Çoklu Bebekler onu Talking Arkadaşlar yapma. Talking Arkadaşlar konuşun ile eğlenin.

Talking-Baby-Boy1 Talking-Baby-Boy2 Talking-Baby-Boy3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle