Cep Uygulamalar

Temiz Ev Kızlar Oyunları Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 04 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.491

   

Temiz-ev-kizlar-oyunlari

Temiz Ev Kızlar Oyunları Full Apk indir

Selam, çocuk odası, bir evin mükemmel bir alan, bu yer her daim olduğunu en hoş dekore, bir büyük oda, mobilya fazlasıyla renkli, duvarlar rahatlatıcı renklerle boyanmış, yalnızca en hoş şeyler bulabilirsiniz. Bir çocuğun oda oyuncaklar. bir takım çocuklar bundan sonra aşırı yahut bundan sonra fazla olmayan oyuncak var lakin onlar oyun sonrasında her daim toplamak ile onların yerine bırakmak hatırlamıyorum. Bu vaziyet her daim zaruri olmadıkça onların oda temizliği değil pek çok çocuk mevcuttur karşılaştı. bizler her daim anne dinlemek, bir muntazam çocuk olduğunu umuyoruz ile sizlere berrak oda, bizler hiç oyuncaklar atılır var umuyoruz. Çocuk odanızı temizlemek istiyorsanız o vakit çocuklar amacıyla bu oyun sizin amacıyla büyük ısmarlama, şayet büyük bir hastalıktır, zira Paul odasını temizlemek amacıyla destek şansına sahiptir olması planlandı. şahane olmak amacıyla bir sonuç amacıyla bütün yönergeleri izlemeniz gerekmektedir. bundan sonra sonra çamaşır sepetinde gezmek gerekmektedir elbiselerini çöpe bilhassa onlar amacıyla sepet, oyuncak koyun, berrak kıyafetler onları gerektiğinde onlara Paul bulmak amacıyla onun dolaba oturun. şayet özdeş bozukluğu bulacaksınız oturma odasında, hep şeyi fazlasıyla muntazam ile berrak olduğundan güvenilir olmak gerekmektedir. Oyuncak almak ile kategoriye bakarak kutulara koyun. doğal büyük bir meslek gerçekleştirecek ile Paul’un evi fazlasıyla berrak, bu çocuklar oyun yoluyla beraber Paul beraberinde temizlik yapmak amacıyla her daim dönebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Temiz-ev-kizlar-oyunlari1 Temiz-ev-kizlar-oyunlari2 Temiz-ev-kizlar-oyunlari3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle