Cep Uygulamalar

The Smurfs 2 3D Live Wallpaper Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 03 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.101

   

The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper1

The Smurfs 2 3D Live Wallpaper Full Apk indir

Gargamel büyüsünden bunu özgür amacıyla Smurfette kabul edilmesi. zira kötü sihirbazın, o bunu evvelki Naughty formu amacıyla gecmistir; bunu hoş mavi cilt cilt ile bunu hoş sarı saçları yitirme. Şimdi indirin ile Şirinler 2 ayarlamak – sizin Android en ana görüntü amacıyla 3D Canlı Duvar ile gün tarafından gezmek vb. o bunu olağan görünümünü kurtarmak olması planlandı!
Çarpıcı bir 3D animasyon içerisinde sizin ana ekranda Smurfette spini izleyin ile onun tasarruf yakın alaka: o senin telefon veya tablet en batarya seviyesi sizlere güncelleriz. O senin batarya tam şeklinde yüklendiğinde vakit fazlasıyla gürel kalacaktır, yalnızca cihazınızın şarj etmek amacıyla gerektiğinde o açıkçası yorgun bakacağız.
hep gün bir yepyeni bir Smurf 3D-animasyonlu Smurfette eşlik amacıyla ev ekranda belirecektir. lakin dikkatli olun, Gargamel çevresinde gözlemliyor ile onları kaçırmaya planlıyor olduğunu! Sen Bu Şirinler muhafaza etmek zorunda!
yalnızca $ 2.99 film tarafından esin ek premium özellikler bir sonraki düzeye 3D capcanlı duvar kağıdı almak ile kilidini açmak: Magic Formula Pack! Bu iksir sizin Şirine amacıyla bir anlık iyileşmek, atmosfer beraberinde 3 Şirinler saat Widget, metinleri, e-mail ile cevapsız çağrılar amacıyla 4 yepyeni gerisi sahneleri ile mesajlar verir. Premium – Şirinler Saat: The Smurfs direk sizin ana ekranda vakit ile atmosfer söyleyeyim. Premium – Dinamik Panoramik Düzeyleri Bakımından + Bildirimler: yepyeni ortamları bütün alemde 3B şeklinde Smurfette spini yapacaktır. Onların köy gelen yepyeni film gerçekleşir Paris, amacıyla sizin Şirinler gezi olun!
BONUS: şayet bir e-mail yahut metin almak her daim, bir Smurf bu duyurmak amacıyla görünür.
Şirinler etkileyici bir yepyeni film amacıyla gümüş ekranda geri bu yaz mevcuttur! Resmi 3D Live Duvar – Şirinler 2 beraberinde 3D şeklinde bizzat merakla beklenen geri dönüş amacıyla hazırlanan alın!

The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper2 The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper3 The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper4 The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper5 The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper6 The-Smurfs-2-3D-Live-Wallpaper7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle