Cep Uygulamalar

Top Eleven – Futbol Menajeri Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 26 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.314

   

Top-Eleven-Futbol-Menajeri

Top Eleven – Futbol Menajeri Oyunu Full Apk indir

Top Eleven – maç Menajeri Ol. Asla maç takımı yönetmenin ne şekilde bir hassasiyet olduğunu merak ettiniz mi? Top Eleven’la, en fenomen çevrimiçi maç menajerliği oyunuyla, özüne alan oku. maç menajerliği becerilerini geliştir ile günlük 10 milyonun üstünde kişinin oynadığı Top Eleven’a katıl. Top Eleven alemde 80 değişik ülkede spor oyunları sıralamasında ilk kez 10’un içerisindedir.
Top Eleven yaygın kitlelerin oynadığı bir maç menajerliği oyunudur. Kulüp yönetmenin gerektirdiği bütün öğeleri içerir – sponsorluk imzalama, bizzat takımını oluşturma ile stadyumunu inşaa etme vb.. Takımınızı geliştirip , oyuncular amacıyla öneri verecek, Kupada ile Şampiyonlar ligi’nde başka menajerlerle yarışacaksınız.
=ÖZELLİKLER=
OYNAMASI-BEDAVA
Günümüzden sonsuza denli, hiçbir günlük güç ile limit koşulu olmaksızın.
her daim hep YERDE OYNA
Hareket halindeyken veya PC ön tarafında olmanız ayrım etmez Top Eleven hem web üstünden ayrıca mobil uygulamalar üstünden görev verir böylece takımınızın herzaman beraberinde olursunuz.
göz alıcı STRATEJİLER BELİRLE
Sponsorlarla sözleşme imzala. Kontratlar imzalanır imzalanmaz takımını kılganize etmeye başla. Takımının oyuncularını bizzat kapasitelerinin üzerine çıkması amacıyla eğit, kazanmaya yönelik ekip taktikleri belirle , takımının formasyonunu futbol eskisi ile futbol esnasında değiştir. Kupa, Şampiyonlar Ligi ile Lig’te sizleri zafere götürecek oyuncular amacıyla capcanlı açık arttırmalara gir.
HAYALİNİZDEKİ STADYUMU İNŞAA EDİN
yandaş sayınızı arttırmak amacıyla stadyum inşaa edip çevresindeki tesisleri geliştirin.
bütün MAÇLARINIZI CANLI İZLEYİN
capcanlı futbol esnasında oyuna müdehale edebilirsin. Oyuncu, taktik ile formasyon değiştirebilirsin. Takımını destekle ile oyuncularından tam başarı elde et.
ARKADAŞLARINLA OYNA
Arkadaşlarınla dostluk maçı düzenle ile menajerlik becerilerini karşılaştır veya arkadaşlarına capcanlı maçlarda destekleyerek destek ol.
TAKIMINI FAVORİ KULÜP RENKLERİNLE YÖNET
Dünyaca meşhur 25’in üzerindeki kulübün resmi formasını ile logosunu alabilirsin. Takımını Premier Lig, Bundesliga, La Liga, Argentine Primera, Seri A, MLS ile bundan sonra bir fazlasıyla değişik ligin resmi forması ile logolarıyla giydir.
EVDEYMIŞ GİBİ HİSSET
Takımını bizzat dilinde yönet. Top Eleven 40’dan aşırı dilde görev sağlamaktadır.

Top-Eleven-Futbol-Menajeri1 Top-Eleven-Futbol-Menajeri2 Top-Eleven-Futbol-Menajeri3 Top-Eleven-Futbol-Menajeri4 Top-Eleven-Futbol-Menajeri5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle