Cep Uygulamalar

Trial Xtreme 4 Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 19 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.013

   

Trial-Xtreme-4

Trial Xtreme 4 Apk indir

Saf sürüş keyfini yaşayacağınız 70’TEN aşırı ZORLU ile fevkalade SEVİYEDE motosikletinizle savaşım ederken damarlarınıza pompalanan adrenalini hissedin.
Yarışlarda, turnuvalarda ile başa baş düellolarda para kazanın. Arkadaşlarınız arasında en iyi ekstrem şoför şeklinde özünüzü kanıtlayın ile evren sıralaması listesinde en tepeye çıkın!
Bu normal beceriye dayalı bir sürüş oyunu değil – en yeni Xtreme fizik motorumuz ile harika duyarlı kontrollerimiz aşırı çılgınca davranan engelleri aşmanıza kömek edecek ile sizlere gözlerinize inanamayacağınız bir yarışma keyfi yaşatacak 🙂
EKSTREM TURNUVALAR ARENASI – bizzat ülkenizdeki ile bütün evdendeki başka sürücülere karşı yarışın ile para veya başka fevkalade ödülleri kazanın.
EKSTREM DÜELLOLAR – fazlasıyla para kazanmak ister misiniz? Düello arenasında başka sürücülere karşı bahse girebilir ile paranızı ikiye katlayabilirsiniz.
EKSTREM PİSTLER – şimdiye denli hiçbir yerde görmediğiniz aşırı çılgınca davranan 3D grafikler us almaz bir sürüş deneyimi oluşturmak amacıyla kusursuz bir biçimde tasarlanmış seviyelerle bir araya yolda.
SPONSORLUK ANLAŞMALARI – Sponsorlardan para almak amacıyla ağır toplara karşı yarışarak en iyi şoför olduğunuzu kanıtlayın.
EKTREME Yükseltmeler – Motosiklet becerilerinizi yükseltin; var en hardcore parçalarla ‘yol’ performansınızı ile motosikletinizin görünümünü iyileştirin.
HAVALI! – Onlarca mükemmel giysiyle sürücünüzü karizmatik duruma getirin ile tarzını yeteneklerinize elverişli şekle getirin.

Trial-Xtreme-41 Trial-Xtreme-42 Trial-Xtreme-43 Trial-Xtreme-44 Trial-Xtreme-45 Trial-Xtreme-46

Apk Dosyası : 
Şifre: 123 Giriniz.
Trial Xtreme 4 Apk indir1 kez indirildi.

Obb Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle