Cep Uygulamalar

Tureng Sözlük Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 26 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.171

   

Tureng-Sozluk

Tureng Sözlük Full Apk indir

Türkiye’nin en nitelikli çevrimiçi Türkçe-İngilizce sözlüğü olan Tureng lugat, bundansonra Android kullanıcılarına da görev vermekte. En muvaffakiyetli neticesi en süratli biçimde verebilmeyi amaç edinen ile içerisinde değerlendirme sahalarına bakarak kategorilendirilmiş 3 milyondan aşırı terim içeren Tureng lugat programı bu alanda da yeniden ayrım yarattı ile aranan kelimeyi, en fazlasıyla malum 3 değişik İngilizce aksanda seslendirme fonksiyonu beraberinde kullanıcılarının hizmetine sundu. İçeriği sonuçsuz aramaların çeviri edilmesi beraberinde geliştirilmekte olan veritabanımız, Tureng lugat ekibi tarafından hergün geliştirilmektedir. Türkçe’ye çevrilemeyecek anlatım kalmayana denli çalışmalarına sürek edecek olan Tureng SözIük, 10 senelik tercüme geçmişine ile deneyimine sahiptir çevirmenler tarafından kurulmuş olan Tureng tercüme firmasının, tercüme, eğitim, mühendislik, meslek alemi ile çevresel ticaret sektöründe çalışanlara sunduğu tamamen bedava çevrimiçi lugat hizmetidir.

Tureng-Sozluk1 Tureng-Sozluk2 Tureng-Sozluk3 Tureng-Sozluk4 Tureng-Sozluk5 Tureng-Sozluk6 Tureng-Sozluk7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle