Cep Uygulamalar

Turkcell Hesabım Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 3.039

   

Turkcell-Hesabim

Turkcell Hesabım Apk indir

Turkcell çevrimiçi İşlemler programı sizin amacıyla yenilendi! tekrarlanan uygulamamız yepyeni adı “Turkcell Hesabım” beraberinde kullanımınıza hazır.
Hattınızın hakimiyeti, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım’ın tekrarlanan dizaynı ile kullanan kimse arkadaşı ara yüzü sayede, hattınızı cebinizden idare etmek bundansonra fazlasıyla bundan sonra asan! Turkcell Hesabım beraberinde mobil program kolaylığını internete erişebildiğiniz hep yerde yaşayabilirsiniz!
Hesabım programı sayede faturalı yahut Hazır Kart hattınızı, haberleşme ihtiyaçlarınıza bakarak dilediğiniz vb. biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım’ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ile fatura ödemelerinizi birkaç adımda yapabilirsiniz. TL indirme, Nar ile İnternet paketi satın alma vb. muamelelerinizi hemen yapabilir, tarife yahut paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini yapabilirsiniz.
Turkcell Hesabım programı beraberinde sizlere ayrıcalıklı fayda ile ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. değerlendirme alışkanlıklarınıza bakarak sizin amacıyla seçilen servis ile indirim dönemlerinden haberli mümkün, program üstünden hemen yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr’den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden izleme edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım’da fatura detaylarınızı ile detaylı fatura analizini görebilir, paket yahut tarifenizden kalan kullanımlarınızı izleme yapabilirsiniz. çizgi ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, vatan dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle alakadar seçenekleri belirleyebilirsiniz.
yalnızca en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell capcanlı görev vb. çevresel linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üstünden uygulamayı açmanız vaziyetinde, program telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ile muamelelerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı beraberinde açmanız vaziyetinde ise GSM Numaranız ile Turkcell filtreniz beraberinde uygulamaya giriş gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor veya hatırlamıyorsanız 2222’ye sifre yazıp göndererek yepyeni kod alabilir ile kullabilirsiniz.
hem de Turkcell Hesabım uygulamasına ayrıcalıklı şeklinde yapılmış widget beraberinde sahiptir paket, tarife ile kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz vakit, telefonunuzun ekranından basitce izleme yapabilirsiniz.

Turkcell-Hesabim1 Turkcell-Hesabim2 Turkcell-Hesabim3 Turkcell-Hesabim4 Turkcell-Hesabim5

Şifre: 123 Giriniz.
Turkcell Hesabım Apk indir214 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle