Cep Uygulamalar

TV Uzaktan Kumanda Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.430

   

TV-uzaktan-kumanda

TV Uzaktan Kumanda Apk indir

Sen bir umumi uzak, faal bir uzaktan kumanda gerekmektedir o vakit bizim evrensel Tv uzaktan indir ile telefon yahut tablet Evrensel uzaktan kumanda bütün TV’ler amacıyla dönüştürün. Bu Evrensel uzaktan TV programı beraberinde bütün uzaktan kumanda TV amacıyla bundan sonra ihtiyacın yok. LG TV, Sony TV, Samsung TV, Panasonic Tv, vezir TV ile tarzı dahil olmak amacıyla aşağı yukarı bütün mainstream akıllı televizyonları destekliyoruz.
Uzak TV evrensel TV LAN üstünden hakimiyet sunmaktadır. Bu uygulamanın etkili ağ TV hakimiyet yapabilirsiniz Wi Fi dayalı denetleyicisidir.
ile telefonunuz özdeş ağa bağlı televizyonlar güvenilir olun. Uzaktan kumanda, telefon ile TV özdeş kablosuz ağa bağlıysanız ancak çalışır. TV IP adresini biliyorsanız ile bu uygulamanın ayarlarını girmeniz gerekmektedir.
Herhangi bir çevresel donanım gerekmez. bundan dolay mi bu iyi bir programdır. ile de tamamen bedava. Şimdi sınalgı mobile beraberinde hakimiyet yahut bu evrensel uzaktan kumanda aletini kullanarak tablet. Bu yalnızca bir akıllı TV vb. uzak olduğunu. Bu uygulamanın keyfine varacaksınız umut.
LG TV, Sony TV, Samsung TV, Panasonic TV, vezir TV ile tarzı dahil olmak amacıyla aşağı yukarı bütün mainstream akıllı televizyon katkısı, lakin hala bütün televizyonlar beraberinde ahenkli olmayabilir.

TV-uzaktan-kumanda1 TV-uzaktan-kumanda2

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle