Cep Uygulamalar

tvyo Full Apk indir

Kategori : Android Medya ve Video Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 04 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.314

   

tvyo

tvyo Full Apk indir

Diziler, programlar, müzik klipleri, belgeseller, hat filmler, capcanlı tv keyfi ile fazlasıyla bundan sonra fazlası tvyo beraberinde mobil cihazına yolda. Üstelik en üst ekran kalitesiyle ile bedava!

Medcezir, Game of Thrones, Survivor, Kurt Seyit ile Şura, Şefkat Tepe, Aramızda Kalsın, Person of Interest, Kızılelma ile fazlasıyla bundan sonra fazlası bundansonra siz neredeyseniz orada!

İzleme Keyfinizi Arttıracak tvyo özellikleriyle tanışın:

– tvyo “Kaldığın Yerden sürek Et” özeliği beraberinde izlediğiniz içeriği hangiyerde bıraktığınızı hatırlıyor!tvyo’ya aza olup mobilden veya bilgisayardan yarım bıraktığınız videoyu kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

– Otomatik ekran niteliği fonksiyonu beraberinde internet bağlantı hızınız düştüğünde dahi aralıksız video izleyebilirsiniz

– “Mobilden video takip etmek istiyorum lakin veri paketimden fazlasıyla data tüketmek istemiyorum” derseniz, aza olup ekran kalitenizi azın şeklinde ayarlayabilirsiniz. böylelikle düşük data gideri beraberinde istediğiniz içeriği istediğiniz yerde kaygı duymadan izleyebilirsiniz.

– yalnızca tvyo’da olan Kumandam fonksiyonu beraberinde TV yahut bilgisayar ekranınızı mobil cihazınızdan kolaylıkla kumanda yapabilirsiniz.

– izleme listesi fonksiyonu beraberinde sevdiğiniz dizileri izleme listenize ekleyerek, yepyeni departman yahut fragmanlar tvyo’ya yüklendiğinde hemen haberli olabilirsiniz.

tvyo, sunduğu bütün içeriklerin yasal lisanslarına sahiptir. tvyo’da alan almayan içerikler, yasal lisanlarının alınamamasından dolayıdır. tvyo içeriklerini bundan sonra da zenginleştirmek amacıyla çalışmaya sürek etmektedir.

tvyo1 tvyo2 tvyo3 tvyo4

Şifre: 123 Giriniz.
tvyo Full Apk indir9 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle