Cep Uygulamalar

Uninstaller (Uygulama Silici)

Kategori : Android Verimlilik Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 10 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.283

   

Uninstaller-Uygulama-Silici

Uninstaller (Uygulama Silici) Uygulaması

Android cihazınızdaki programları kolayca silmenizi sağlayan uninstaller (uygulama silici) uygulamasında liste ve simge görünümü, uygulama boyutuna göre dilerseniz alfabetik sıraya göre uygulamaları sıralayabilirsiniz. Google marketten uygulama kaldırmadan daha hızlıdır. Çünkü tek tek uygulamaları kaldıabilirsiniz veya toplu olarak uygulama kaldırabilirsiniz. Uygulamada ekstra özellik olarak uygulamanın nereden yüklendiği bilgisine ulaşabiliyorsunuz. (Örnek: SD karttan mı Android Marketten mi yüklendi?) Uygulama üzerinde parmağınızı basılı tutarsanız uygulamayı SD kartınıza taşımanız için menü açılacaktır. Faydalı olması dileğiyle.

Uninstaller-Uygulama-Silici1 Uninstaller-Uygulama-Silici2 Uninstaller-Uygulama-Silici3 Uninstaller-Uygulama-Silici4 Uninstaller-Uygulama-Silici5 Uninstaller-Uygulama-Silici6 Uninstaller-Uygulama-Silici7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle