Cep Uygulamalar

Vestel Smart Remote Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 4.707

   

Vestel-Smart-Remote1

Vestel Smart Remote Full Apk indir

Vestel SmartRemote programı, Vestel SmartTV tv’ler amacıyla geliştirilmiş bir TV kumanda uygulamasıdır. hakikat kumandanın birlikte bundan sonra asan ile yenilikçi bir değerlendirme kolaylığı temin edecek amacıyla mobil cihazınız üstünden tv’nizi kumanda etmenize fayda.
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Vestel SmartRemote uygulamasını mobil cihazlarınıza kurarak Vestel SmartTV’nizi mobil cihazlarınız vasıtasıyla hakimiyet yapabilirsiniz. Vestel SmartRemote programı mobil cihazlarınızın dokunma ile çalışan görüntü ile hareket sensörü vb. özelliklerini kullanarak, Vestel SmartTV’nizi hakimiyet ederken sizlere bundan sonra rahat, pratik ile gelişmiş bir tecrübe hizmeti sağlar.
TUŞLAR ARASINDA KAYBOLMAYIN
SmartRemote programı, fiziksel kumandadan değişik şeklinde, akıllı gruplama yöntemi beraberinde kullanan kimse arkadaşı bir arayüze sahiptir. Akıllı gruplandırma yapılarak gereğini duyduğunuz bütün tuşlara özelleşmiş sayfaları beraberinde kolaylıkla erişebilirsiniz.
TAM BAŞPARMAĞINIZA GÖRE
Smart Remote buton yerleşimlerinde el ile parmak ergonomisi temel alınmıştır. Patentli dizaynı beraberinde tuşlar dokunma ile çalışan yer üstünde başparmağın hareketleri doğrultusunda yerleştirilmiştir.
HAREKETE GEÇİN
Smart Remote’un gelişmiş hareket hakimiyet özellikleri beraberinde eşsiz bir kumanda deneyimi sizlere bekliyor. dokunma ile çalışan alanı istediğiniz vb. kullanarak cep telefonunuza bakmadan TV’nizi yönlendirebilirsiniz. hem de Smart Remote’un el hareketlerinizi algılayan teknolojisiyle, telefonunuzu sağa, sola, yukarı ile alt taraf oynatarak TV’nizi istediğiniz vb. hakimiyet yapabilirsiniz!
RAHAT ile HIZLI METİN GİRİŞİ
Klavye fonksiyonu sayede, tv klavye açıldığında otomatik şeklinde Vestel Remote üstünde de klavye açılır. böylelikle rahat ile süratli bir biçimde metin girebilirsiniz.

Vestel-Smart-Remote2 Vestel-Smart-Remote3 Vestel-Smart-Remote4 Vestel-Smart-Remote5 Vestel-Smart-Remote6 Vestel-Smart-Remote7 Vestel-Smart-Remote8 Vestel-Smart-Remote9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle