Cep Uygulamalar

Visual Anatomy Free Full Apk indir

Kategori : Android Tıp Uygulaması - Yazar : - Tarih : 14 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.056

   

Visual-Anatomy-Free

Visual Anatomy Free Full Apk indir

Görsel Anatomi bedava interaktif bir kaynak olduğunu ile eğitim vasıtası. Şimdi bir dönme kılganı 3B umumi bakış modeli dahil! Bütün vücut anatomisi sistemlerini içerir ile etkileşimli seçin mümkün 500’den aşırı özellik noktaları mevcuttur. Program aynı anda bütün özellik noktalarının etiketleri sorgulama vb. kullanılabilir sorgulama işlevi mevcuttur.

Visual Anatomy Uygulaması Kullanımı :

Bu uygulamanın birincil kullanımı bir öğrenme vasıtası şeklinde değil, aynı anda ara sıra hatırlatma gereksinimi herhangi bir profesyonel amacıyla kullanılabilir. Koşulları, hastalık ile yaralanmalar eğitmek yahut açıklamak amacıyla destek – hem de, bu program onları görsel şeklinde hasta yahut öğrencilere detaylı alanları işaret etmek amacıyla izin, doktorlar, eğitimciler yahut profesyoneller amacıyla idealdir.

Organ 3D, Sindirim Sistemi, Üriner Sistem, Sinir Sistemi (genel bakış ve beyin), el ve ayak kemikleri. Kafatasının bazı kemik işaretleri), Dolaşım Sistemi, Kalp, Solunum Sistemi, burun boşluğu, Kas Sistemi (genel bakış, baş, kol ve ayak kasları), İskelet Sistemi (genel bakış, kafatası, Bayan ve erkek üreme sistemleri, Kulak yapısı, Vücut Bölgesi, Göz.

Visual-Anatomy-Free1 Visual-Anatomy-Free2 Visual-Anatomy-Free3 Visual-Anatomy-Free4 Visual-Anatomy-Free5 Visual-Anatomy-Free6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle