Cep Uygulamalar

WalkLogger Adım Sayar Full Apk indir

Kategori : Android Sağlık ve Form Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 08 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.150

   

WalkLogger-adim-sayar

WalkLogger Adım Sayar Full Apk indir

WalkLogger adım sayar (pedometre), fiziksel aktivitelerinizi zahmetsizce ile otomatik şeklinde kaydedip izlemenizi tanıyan bir adım ölçer uygulamasıdır. program adımlarınızı sayarak ne denli yürüdüğünüzü yahut koştuğunuzu kestirme ederek bu müddet içeriğinde kaç kalori harcadığınızı hesaplar. faal bir spor yaşamıyla kilolarınızdan kurtulabilir ile sıhatli bir ömür sürdürebilirsiniz.
WalkLogger programı gerisinde çalışır ile yürüyüş sırasında hesaplamaları otomatik şeklinde yapar. değerlendirme amacıyla yapmanız ihtiyaç olan tek şey uygulamayı açtıktan sonra ekranınızı kapatmak ile telefonunuzu cebinize veya çantanıza bırakmak. Telefonunuzun sizinle olan temasının iyi olması uygulamanın bundan sonra sıhatli çalışmasını sunmaktadır.
Tıbbi araştırmalar göstermektedir ki, günlük yapılmış olan yürüyüş ile ezgersizler yürek ile şeker hastalıkları vb. pekçok hastalığın önüne geçmeyi vermektedir. Uzmanlar, gün içeriğinde kapalı veya açık alanlarda aksiyon bir ömür sürdüren ile kısa yürüyüşler yapan insanların bundan sonra sıhatli olduklarını ile uzun yaşadıklarını belirtmektedirler. 2012 senesinde Britanya’da yapılmış olan bir iş, bu ezgersizlerin şeker hastalığını ile yürek rahatsızlıklarını yarı yarıya azalttığını göstermiştir.
Uygulamanın sizlere sundukları:
Adımlarınızı sayarak bilgilerinizi depolar. Yürünen veya koşulan mesafeyi kestirme ederler.  Aktifken harcadığınız toplam kaloriyi kestirme ederler. (Net Kalori Hesabınızı Yapar) Totalde harcadığınız toplam kaloriyi kestirme ederler. (Brüt Kalori Hesabınızı Yapar) Yürüyüşlerinizin ile koşularınızın detaylı bilgisini günlük şeklinde kaydeder. Adım, mesafe ile kalori hedeflerinizi ayarlamanıza olanak tanır. Hep gün yürüdüğünüzde adım sayısına bağlı şeklinde sizlere madalya kazandırır. Widget fonksiyonu beraberinde ana ekranda adım sayar imkanı sunmaktadır. Bedava üyelik sunarak sizlere değişli malumatları bulut sistemine kaydedip senkronize çalışmayı sunmaktadır. Toplumsal ağlar ile telefonunuzda yer alan başka paylaşım programları üstünden değerlerinizi paylaşmaya olanak tanır. Yürüyüş yapmalısınız, temaların keyfine varın! 1000 adım yürüyerek şirin mor temayı, 5000 adım yürüyerek al temayı ile 10000 adım yeşil temayı açarak kullanabilirsiniz.
WalkLogger programı bir adım ölçer uygulamasıdır. Katiyen konumunuzu kaydetmemektedir. Egzersizlerinize değişli veriler hiç diğer şahıslarla paylaşılmayıp yalnızca program içerisinde tutulmaktadır. özdeş biçimde e-mail adresiniz de üçüncü şahıslarla hiç paylaşılmamaktadır. WalkLogger yaptığınız aktiviteleri hesaplamak amacıyla telefonunuzun akselerometresini (ivmeölçer) kullanmaktadır.

WalkLogger-adim-sayar1 WalkLogger-adim-sayar2 WalkLogger-adim-sayar3 WalkLogger-adim-sayar4 WalkLogger-adim-sayar5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle