Cep Uygulamalar

Weather 14 days Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.019

   

Weather-14-days

Weather 14 days Full Apk indir

Evren çapında 20.000’den aşırı ülkenizde bölümleri ile 200.000 amacıyla gerçek ile vaktinde hava uyarıları ile tahminlerini sunmaktadır 14 günlük atmosfer hava durumu vaziyeti. Hem de kayak istasyonu amacıyla açıklama sunmaktadır.
Bugün ile yarın amacıyla saatlik detaylı tahmini, detaylı tahmini haftanın geri kalanı birlikte ilerki hafta amacıyla kestirme esnasında hep 3 saatten fazla tam bir uygulamadır.
Özellikleri
– Kestirme sembol, Maksimum sıcaklıklar, günlük azın ile saatlik var sıcaklık ile rüzgar soğuk, Maksimum Rüzgarlar dahil Rüzgar sürati ile yönü, Yağmur bekleniyor, Bulanıklığı, Kar hattı, Bağıl nem, hem de gündoğumu / günbatımı ile (doğuşu / batışı ile aydınlatma oranı dahil) Ay fazı şeklinde alakadar ek açıklama sağlar.
Hem de birlikte def’aten fazlasıyla uydu görüntüleri ile yağmur radardan .. vb yağış, sıcaklık, basınç, kar temin edecek bizim animasyonlu kestirme haritaları hakimiyet yapabilirsiniz. Hem de risk düzeyine bakarak asan yorumlanabilir atmosfer risk uyarıları ülke çapında bir haritasını görüntüleyebilirsiniz. Hem de, isteğe bağlı vakit ile atmosfer vaziyeti tahmini widget beraberinde, cihazınızın ekranında direk beş gün amacıyla kent tahminlerini görmek amacıyla bir atmosfer widget ekleyebilirsiniz. Bu program tamamen akıllı telefonlar ile tablet hatta amacıyla optimize edilmiştir.

Weather-14-days1 Weather-14-days2 Weather-14-days3 Weather-14-days4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle