Cep Uygulamalar

Weather & Clock Widget Android Full Apk indir

Kategori : Cep Haberleri - Yazar : - Tarih : 03 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 921

   

Weather-Clock-Widget-Android

Weather & Clock Widget Android Full Apk indir

Hava Durumu ile Android, süratli ile gerçek hava durumu uygulaması amacıyla Saat Widget, sizin adresinizi arar ile süratli bir biçimde şehirler bulur, evrende bütün şehirler amacıyla detaylı atmosfer sunmaktadır ile var sıcaklığı, var atmosfer vaziyeti, nem, basınç ile rüzgar sürati ile yönünü sunmaktadır, hem de, beş, on gün ile saatlik atmosfer vaziyeti. atmosfer ile Android amacıyla Saat Widget, 100% bedava, ile fazlasıyla serin widget’lar, portre ile peyzaj kullanan kimse arayüzü beraberinde yolda.
Android amacıyla atmosfer vaziyeti ile Saat Widget büyük ekranlar ile tablet amacıyla değişik widget boyutları, 2×1, 4×1, 4×2 ile 4×3 olağan ekranlar amacıyla, ile 5×1, 5×2 ile 5×3 beraberinde beraber yolda.
Android amacıyla atmosfer vaziyeti ile Saat Widget Android telefonlar yaygın bir yelpazede destekler; Bu Android Sürüm 2.2 ile bundan sonra en üst destekler.
Özellikler:
Aktüel atmosfer vaziyeti ile beş günlük atmosfer vaziyeti tahminlerini sağlar, 10 Gün ile yağışlı Saatlik Hava, Gündoğumu ile günbatımı zamanı, Değişik birimler beraberinde atmosferik basınç, Vaziyet çubuğu, sıcaklık, Atmosfer ile arkadaşlarınızla konum malumatları, Ana görüntü widget’ları, bütün ekranlar amacıyla büyük yalnızca görüntü ile 4×3, 4×2, 4×1 ile 2×1 amacıyla 5×3, 5×2, 5×1, Ülke ile kent yahut posta koduna bakarak evrende bütün şehirler amacıyla arar, Wi-Fi yalnızca internet kaynağını ayarlamak amacıyla yeteneği, şayet dolaşımda iken kabiliyet operatörleri internet erişimi devre dışı bırakmak için, Tercih sıcaklık birimini, Celsius yahut Fahrenheit ayarlamak amacıyla yeteneği, Otomatik güncelleme aralıkları şunlardır: 15 dk, 30 dk, 1, 3, 6, 9, 12 saat ile Manuel güncelleme, Otomatik konum algılama, 10 değişik konumlara kadar, Yeteneği beraberinde atmosfer harita, kent listesinde herhangi bir kent eklemek için, mesaj uyarıları (seçeneği beraberinde devre dışı bırakmak amacıyla)

Weather-Clock-Widget-Android1 Weather-Clock-Widget-Android3 Weather-Clock-Widget-Android4 Weather-Clock-Widget-Android5 Weather-Clock-Widget-Android6 Weather-Clock-Widget-Android7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle