Cep Uygulamalar

WeChat

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 27 Ekim 2013 - Okunma Sayısı : 1.598

   

WeChat

WeChat Android akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmış ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak uygulamayı Whatsapp, Viber ve benzeri uygulamalardan ayıran bazı özel nitelikler var.

Dünyanın en iyi futbolcularından birisi olarak kabul edilen Lionel Messi’nin reklam filminde oynadığı yazılım standart mesajlaşma uygulamalarından bazı ek özellikleri ile öne çıkıyor.

Standart mesajlaşma seçeneklerinin anında sesli görüşmeresim ve video paylaşma, web servisi üzerinden de yazışabilme,  QRkodlarıyla iletişim bilgileri paylaşabilme gibi yerinde kullanıldığında çok faydalı olabilecek bazı özellikleri de içerisinde barındırıyor. Ayrıca yazılımın aynı anda açık olan iki akıllı cihazın aynı anda sallanarak arkadaş ekleme gibi ilginç özellikleri de bulunuyor.

Eğer hali hazırda mevcut olan mesajlaşma uygulamaları ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz gelmeye başladıysa WeChat uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

WeChat1 WeChat2 WeChat3 WeChat4 WeChat5 WeChat6

Şifre: 123 Giriniz.
WeChat24 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle