Cep Uygulamalar

WHAFF Rewards Full Apk indir

Kategori : Android Sosyal Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 12 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.830

   

WHAFF-Rewards

WHAFF Rewards Full Apk indir

WHAFF Rewards Uygulaması sayede parasız para kazanabilirsiniz. Kazanmak amacıyla arkadaşlarınızı uygulamaya çağrı edebilir, gösterilen programları indirebilir ile bundan sonra pek çok fazla yoldan para kazanabilirsiniz. Paranız 10 $ ile üstü olduğunda bu paranızı paypal, steam gift cards, amazon gift card, google play gift cards, facebook gift card, xbox live gift card, playstation store gift card, itunes gift card şeklinde alabilirsiniz.

Uygulamayı değerlendirmek amacıyla facebook’la giriş yapmanız gerekir. Bundan sonraki kısımda sizleri “premium picks” adlı sayfa karşılayacak. Bu kısımda genelde bir oyun verilmektedir ile sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belirli bir ölçü para kazanırsınız. hem de oyunu silmezseniz de gün başına belirli bir ölçü para kazanırsınız.

Sonraki bölüm “whaff picks“. bu yerde da google play’den seçilmiş oyunlar verilmektedir şunları indirirseniz ne denli kazanacağınız içinde yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine üzerine bir mesaj gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

En sonuncusu ise “other picks”. Bu kısımda 4 tane değişik şirketin yapmış olduğu reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, ufak oyunlar yükleme vb. şeyler istenir.

Bunun vb. şeyler yaparak para kazanıyoruz. hem de uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı çağrı ederek, ile ana menüde en sol kısma gelip “friends invite” kısmından bizzat kodumuzu alıp uygulamaya yepyeni başlayanların girmesi amacıyla kodumuzu vererek para toplayabiliriz.

Şimdilik bu denli. Bol kazançlar !

Site Yönetimi : Uygulama Google Playda yayınlandığı için sitemizde yayınlanmaktadır. Uygulamanın Cidden bu vaatleri yerine getirip getirmediği konusunda sitemiz garanti vermemektedir. Kullanıcılarımızın bilgisine.

WHAFF-Rewards1 WHAFF-Rewards2 WHAFF-Rewards3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorumlar (2)
  • 06 Mayıs 2015 tarihinde selocan tarafından

    Super

  • 06 Mayıs 2015 tarihinde selocan tarafından

    Çok sevdim güzele benziyor

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle