Cep Uygulamalar

WhatsApp Messenger

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 26 Ekim 2013 - Okunma Sayısı : 1.699

   

WhatsApp-Messenger

WhatsApp Messenger uygulaması Android, BlackBerry, Iphone, Windows Phone ve Nokia telefonlarda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp uygulamasının sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz arkadaşlarınız hangi akıllı telefonu kullanıyor olursa olsun onlarla ücretsiz şekilde mesajlaşabilirsiniz. Uygulama 3G ya da Wifi ağını kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanızı sağlar. Metin mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, sesli notlarınızı ve video mesajlarınızı gönderebilirsiniz. İlk yıl ücretsiz olan uygulama sonraki yıllarda 0.99 $.

Tüm akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde kullanılan WhatsApp sayesinde, arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer tüm sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak oldukça kolay.

Uygulamaya sahip olan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşabileceğiniz, fotoğraf ve video paylaşmı yapabileceğiniz, sesli mesajlar gönderebileceğiniz, konum bilgilerinizi paylaşabileceğiniz, grup sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz WhatsApp, dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekte.

Kendi telefon numaranıza entegre olarak çalışmakta olan uygulama, kişi listeniz üzerinde yer alan ve WhatsApp uygulamasını kullanan tüm arkadaşlarınızı doğrudan listenize eklemektedir. Bu sayede arkadaşlarınızla zahmetsizce ve hızlı bir şekilde hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız o an çevrimiçi olmasalar bile mesaj gönderebileceğiniz ve göndermiş olduğunuz mesajları arkadaşlarınızın görüntüleyip görüntülemediğini kontrol edebileceğiniz WhatsApp Messenger gerçekten de sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanın en mükemmel yollarından biridir.

Uygulamada mesajlaşma sınırı yoktur. Dilediğiniz kadar mesaj yazabilirsiniz. Yanlızca internet bağlantısı gerekmektedir.
Multimedya özelliği ile resim ve video gönderebilirsiniz. Toplu görüşme yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı yada parola almanıza gerek kalmaz sizi numaranızdan tanır. Telefonu kapattığınızda mesajlarınızı saklar. Arkadaşlarınızın nerelere gittiğini ve kendi yerinizi WhatApp ile bildirebilirsiniz.

WhatsApp-Messenger1 WhatsApp-Messenger2 WhatsApp-Messenger3 WhatsApp-Messenger4

Uygulama QR Kodu:

WhatsApp-Messenger-2.11.109

Şifre: 123 Giriniz.
WhatsApp Messenger 100 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle