Cep Uygulamalar

Where’s My Mickey? Free Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Haziran 2014 - Okunma Sayısı : 980

   

Where-s-My-Mickey-Free

Where’s My Mickey? Free Full Apk indir

Disney’in en fenomen mobil oyun serisinin en yeni bir maceraya Mickey katılın!
Hangi yerde benim Mickey? atmosfer mekaniği ile esprili animasyonlar uyarıcı beraberinde yaşam vb. fizik-tabanlı oyun en yeni bir evren sunuyor. Zorlu bulmacaları çözerken komik departman izle vb. şahane bir mobil oyun deneyimini yaşayın! Musluk, tokatlamak, ile Mickey su toplayabilir ile hep masal tamamlamak amacıyla girdap. hep damla sayar!
Bu versiyonda, ÜCRETSİZ 13 + zorlu bulmacalar oynamak! bundan sonra düzeyleri ister misiniz? Tam sürümünü almak ile Goofy, Pluto ile bundan sonra fazlasını barındıran 100 + beyin-alay bulmaca oynuyor!
Tam Sürüm Temel Özellikler:
• Orijinal departman – şaşırtıcı ile esprili senaryolar beraberinde 5 benzersiz departman keşfedin! hep masal yaşanıyor ile bireysel düzeyde paketleri beraberinde oynamak vb. ne şekilde biter izleyin! Goofy departman ufak bir ek ücret istek edecektir.
• Brand New atmosfer Mekaniği – eğlendirici zorluklarla dolu 100 + seviyeleri beraberinde manevra kullanın rüzgar, bulutlar ile yağmur!
• A Whole New Look – asri bir dokunuş beraberinde klasik Mickey sanat şekli, Mickey hat Disney Channel’ın yepyeni serisi esinlenerek!
• Koleksiyon ile Bonus Düzeyleri – Pluto aşırı bonus bulmacalar kilidini gizli koleksiyon amacıyla bakmak kömek!
• Mickey ile Arkadaşları Featuring – bundan sonra komik bölümlerini ile yepyeni arkadaşlar keşfedin, Goofy beraberinde başlayan!
Şimdi ilk kez departman bir gammaz – “yaşam sana limon verirse”:
Sıcak bir yaz gününde, Mickey bir limonata standı başlatmaya karar verir. O bir kase, limon, ile susuz müşterilerinin uzun bir hat, Henüz su var! kömek Mickey nihai eğlenmek amacıyla su ile “tri-yıldız”, hep düzeyde toplamak! hem de yıldız animasyon!
Bu tecrübe indirmeden eski, bu program toplumsal medya başkalarıyla bağlantı bağlantıları birlikte Şirketler Walt Disney kodak amacıyla tanıtım ile bir takım üçüncü tarafların içerdiğini hayal edin lütfen.

Where-s-My-Mickey-Free1 Where-s-My-Mickey-Free2 Where-s-My-Mickey-Free3 Where-s-My-Mickey-Free4 Where-s-My-Mickey-Free5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle