Cep Uygulamalar

Where’s My Perry? Free Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Haziran 2014 - Okunma Sayısı : 1.047

   

Where-s-My-Perry-Free

Where’s My Perry? Free Full Apk indir

My Water hangi yerde yaratıcıları sonraki addicting fizik tabanlı bilinmez Ajan P Katıl?
Ajan P onun gizli ulaşım tüpleri enerji su yahut buğu rehberlik ederek misyonu özetleme amacıyla karargaha almak kömek! Buz, buğu ile zihin-bükme bulmaca hep türlü deşifre etmek amacıyla katılar vb. serin şekillerde su dönüşümü! Bu SPY vakit olduğunda hep damla sayar!
Bu bedava versiyonu, Ajan P barındıran 15 + zorlu bulmacalar oynamak! Bonus – Balloony barındıran sınıflandırılmış düzeyini bulabilirim? Tam sürümünü almak ile Dr. Doofenshmirtz, Hayvan Ajanlar ile çılgın-inators barındıran 200 + inanılmaz bulmaca oyun!
Tam Sürüm Özellikleri:
• 200 + hareketli dolu seviyeleri – Perry, Monogram, Doofenshmirtz, Carl Peter Panda, Pinky Chihuahua ile bundan sonra başrollerini capcanlı grafikler ile özgün klipleri Özellik!
– kuvvetli lazerler ile casus dişli bir sıra beraberinde en yeni bir düzeye denli su fizik al!
– Doofenshmirtz ‘çocukluk dostu, Balloony sahiptir, bonus düzeyleri kilidini açmak amacıyla gizli unsurları ortalığa çıkarın!
AJAN P HİKAYESİ
Ajan P tüpleri içerisinde sıkışmış! Bizim fötr giyen casus geri dünyayı kurtarmak meslek olsun destek olmak amacıyla güç-up hidro-jeneratörler!
bundan sonra fazlasıyla gizli ipuçları, ipuçları ile başka sınıflandırılmış malzemeler amacıyla www.facebook.com / WheresMyWater ziyaret edebilirsiniz. bir takım düzeyleri ufak bir ek ücret gerektirebilir.
Bu tecrübe indirmeden eski, bu program Şirketler Walt Disney kodak ile bir takım üçüncü taraflar amacıyla başkalarıyla birlikte tanıtım bağlamak amacıyla toplumsal medya bağlantıları içerdiğini hayal edin lütfen.

Where-s-My-Perry-Free1 Where-s-My-Perry-Free2 Where-s-My-Perry-Free3 Where-s-My-Perry-Free4 Where-s-My-Perry-Free5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle