Cep Uygulamalar

Where’s My Water? Free Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Haziran 2014 - Okunma Sayısı : 1.008

   

Where-s-My-Water-Free

Where’s My Water? Free Full Apk indir

YIL ödüllü bilinmez OF OYUN alın!

Onun kırık duş amacıyla su yönlendirerek Swampy kömek. hep düzey inanılmaz yaşam vb. mekaniği beraberinde zorlu bir fizik tabanlı bir bulmaca. Günden güne zorlu senaryolar yoluyla tatlı su, pis su, zehirli su, buğu, ile sızmak leke kesti ile kılavuz! hep damla sayar!

Bu bedava versiyonu, Swampy sahiptir 15 + zorlu bulmacalar oynamak! bundan sonra düzeyleri ister misiniz? Tam sürümünü almak ile Allie, huysuz, Gizem Duck ile bundan sonra barındıran 500 şaşırtıcı bulmaca denli oynayabilirsiniz!

Tam Sürüm Özellikleri:
• Orijinal Hikayeler & Karakterler – Swampy, Allie, huysuz ile Gizem Duck featuring 4 eşsiz öyküleri beraberinde oynayın. açıklayacakolursak 500’den aşırı göz alıcı bulmaca var!
Yenilikçi Mechanic • – farklı şekillerde su bakın ile bulmacaları deşifre etmek amacıyla yaratıcılığınızı kullanın – Tamamen uyarıcı!
• Kolleksiyon, Zorluklar ile Bonus Düzeyleri – eşsiz, hep karakter amacıyla tasarlanmış ayrıcalıklı unsurları toplayın ile bonus düzeyleri kilidini serin zorlukları tamamlayın! “Tri-Duck” nihai palavra hakları amacıyla hep düzeyde!
• yepyeni Seviyeleri hep Hafta – Acele et ile onlar geçilmek eski oynamak ile yepyeni seviyeleri yenmek ne şekilde paylaşmak ‘Fotoğraf Finish’ kullandığınızdan güvenilir olun!

Bataklık HİKAYESİ
Bataklık Timsah şehrin içinde lağımda yaşıyor. O, başka Timsahlar biraz değişik – o, meraklı arkadaşı ile meslek yerinde sert bir gün sonra bir hoş uzun duş alarak seviyor. lakin borular beraberinde mesele var ile bataklık onun duş amacıyla su almak sizin yardımınıza gereksinimi var!

Where-s-My-Water-Free1 Where-s-My-Water-Free2 Where-s-My-Water-Free3 Where-s-My-Water-Free4 Where-s-My-Water-Free5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle