Cep Uygulamalar

Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 04 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.270

   

Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi1

Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı Full Apk indir

Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı’ mükemmel tabii manzaralar ile şehirlerin on hoş fotoğraflar beraberinde telefonunuzu dekore edecek serin bir yepyeni program! Tenteli vardiya tesiri beraberinde fevkalade arka smartphone amacıyla şahane bir bezemesi mevcuttur! Elinizin avuç hakikat bir minyatür dünyayı tutan bir intiba kalacaktır! Yağmur kusursuz tasarlanmış resimleri beraberinde masaüstü güzelleştirmek. Dünyaya yepyeni bir pencere açın – Telefonunuzun ekranını alt taraf damlatmalı küçücük damlaların düzine perde beraberinde görmek! şayet yağmurlu bir ruh esnasında iseniz, bu bedava program sizin için mükemmel bir şey! Gökten su damlaları bu saygın armağan beraberinde rahat hissediyorum veyağışlı günlerin sessizlik tadını çıkarın! Bu en yeni duvar kağıtları yağmur yenilemek ile bundan sonra iyi günlerin hep gerçekleştirecek!
Özellikler:
♥ Telefon ekranında aksiyon yağmur damlaları ile yağmur;
♥ Yağmur damlaları süratini ile yoğunluğu seçin.
♥ Hız, yoğunluk ile yağmur açısı seçin.
♥ Yatay görüntü ile ana görüntü amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD grafikleri;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi “HD duvar kağıtları”.
♥ Paylaşma tuşu ile bundan sonra bir fazlasıyla özellik
♥ Bu romantik, pratik ile bedava uygulamanın keyfini çıkarın!
indirme talimatlarını izleme edebilirsiniz:
Ana görüntü -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ 10 tek başına arkaplan temasından birisini seçebilirsiniz.
♥ yepyeni arka planlar günlük eklendi – tamamını toplamak!
♥ HD grafiği -ekran alt taraf damlatmalı ufak yağmur damlaları ile yağmur.
♥ Optimize edilmiş batarya kullanımı.
♥ Cep telefonlarının %99’u beraberinde ahenkli.
♥ Duvar kağıdı programı telefonunuzu kullanmadığınız vakit uyur böylelikle capcanlı duvar kağıdı pilinizi bitirmez.
♥ Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı tamamen yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor.
İndirme ♥ ‘Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı’ ♥ bugün ile telefon ekranında bir nazik dense su yaşam! Cam görüntü koruyucu Bu yağmur damlası gündelik endişeleri unutmak amacıyla ehil güç ile dinginlik verecek! Yağmurlu bulutların dünyasına kaçmak ile telefon hoş bir yağışlı penceresine dönüşüyor vb. şaşıracak. Şimdi bu bedava capcanlı duvar kağıdı almak ile bedava pencerede yağmur beğeni – camına yağmur sürece windows yıkamak zorunda değilsiniz şeklinde takip etmek amacıyla hoş bir şey!
şayet şahane bir yağışlı duvar kağıdı arıyor ile tilt shift resim ile minyatür etkileri bir hayranı iseniz, bu sizin için mükemmel bir şey! Halükârda gel, bu en iyi yağmur damlalarının piyasada duvar kağıdı capcanlı! tabiat görünüm ile büyük şehirlerde “güzel resimler” telefonunuz amacıyla şahane bir bezemesi mevcuttur – Şimdi bu bedava uygulamayı almak ve dünyaya yepyeni bir yağışlı penceresini açın! Bu istisnai geçmişleri beraberinde görüntü ışığı! Bulanık fotoğraflar, bokeh tesiri, kent geceleri vecam üstünde yağmur damlaları – Bu göz alıcı uygulamayı yüklemek şayet bütün bu sizleri bekliyor! bir takım su ile dünyanın en meşhur kentleri İzle camını alt taraf damlatmalı damla – Tokyo nazik dense de yıkanmış olabilir ne şekilde takip etmek, Chicago gezi, New York’u ziyaret! Bu piyasadaki en coşku verici HD duvar kağıtları – şimdi onları test etmek ile sen pişman olmayacaksınız!
şayet menüden alt taraf birbirlerini kovalayan ufak yağmur damlalarını izlemekten hoşlanıyorsanız, Android™ amacıyla bu 2013 bedava program telefon ekranına süslemek amacıyla ihtiyaç olan tam şeklinde ne olduğunu! bundan sonra telefonunuzun bu serin ♥ ‘Yağmurlu Pencere Duvar Kağıdı’ ♥ beraberinde yepyeni bir manzara vermek ve yağışlı gerisi görüntüleri sizin ömrünüzü tazeleyelim! En yağmur damlası HD kökenden yalnızca sizin amacıyla seçilen! Tadını çıkarın!

Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi2 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi3 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi4 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi5 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi6 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi7 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi8 Yagmurlu-Pencere-Duvar-Kagidi9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle