Cep Uygulamalar

Yandex Browser Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.835

   

Yandex-Browser1

Yandex Browser Full Apk indir

Yandex.Browser, internette çalışmanız amacıyla süratli, asan ile rahat kullanımlı bir uygulamadır.
Yandex.Browser, mühim ölçüde astainternet bağlantısında web sayfalarının bundan sonra süratli yüklenmesini ile internet kullanımından da tutum etmenizi sunmaktadır. Yandex.Browser, hangi internet sitesini aradığınızı net bir adres girmeden anlar; zamandan kazanmak amacıyla aranan kaynakları anında gösterir. bir takım soruların cevapları web sayfasına girmeden gösterilir. Sevdiğiniz web sitelerinize de Tablo vasıtasıyla tek tıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.
yepyeni sürümde şunları dikkate almak amacıyla dileklerinizi bizlerle paylaşırsanız memnuniyet duyarız. Browser’ın çalışması beraberinde alakadar bütün sorularınıza cevap veririz. Bizimle, dolaysız program üstünden (Ayarlar/Bize ulaşın) yahut http://feedback2.yandex.com.tr/mbrowser sayfasındaki haberleşme formunu kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
Sevdiğiniz web sitelerine süratli erişim
— Yandex.Browser’daki akıllı satıra tıklandığında yahut yepyeni sekme açıldığında en sık ziyaret ettiğiniz sitelerin bağlantılarını barındıran Tablo otomatik şeklinde açılır;
— İstediğiniz siteleri özünüz seçip her daim Tablo’da kalmaları amacıyla onları sabitleyebilirsiniz.
Sayfaların süratli yüklenmesi ile internet kullanımında tasarruf
— Turbo teknolojisi sayede Yandex.Browser, web sayfalarının içeriklerini sıkıştırarak astainternet bağlantısında dahi sayfaların süratli yüklenmesini sunmaktadır.
aşırı tıklama yapmadan arama
— Zamandan kazanmanız amacıyla Yandex.Browser, bir takım sonuçları anında gösterir. mesela en yakın kafelerin haritadaki konumlarını, görselleri, haberleri ile videoları;
— İstediğiniz siteyi bundan sonra asan seçmeniz amacıyla Yandex.Browser, tabletlerde web sitelerini sorgulama neticelerinin beraberinde açar;
Adresler ile sorgular amacıyla akıllı satır
— Browser, hem klavyeden hatta sesli şeklinde girilen sorgulama sorgularını ile site adreslerini anlar;
— pekçok siteyi ile sayfayı yalınç bir izaha bakarak tanır ile anında açar; mesela, [hürriyet] yahut [ekşisözlük];
— Rakamları ile merak ettiğiniz cevapları anında sorgulama ipuçlarında gösterir; mesela, tuğla ağırlığı yahut Madagaskar başkenti;
Verilerin eşitlenmesi
— değişik cihazlarda Yandex.Browser’ın rahat kullanılmasını sunmaktadır. tekrar favorileri ile sevdiğiniz sitelerin listesini ayarlamanıza lazım yok; onlar otomatik şeklinde bilgisayarınızdan aygıtınıza aktarılacaktır;
— Yandex.Browser’daki bütün favoriler Yandex’in ayrıcalıklı sunucusuna kaydedilir. Cihazınız bozulsa dahi favorileriniz kaydedilir.
“süratli sorgulama”.
— Bilgisayardaki tarayıcıda bulduğunuz telefon numarasına tıklayın ile akıllı telefonunuz o numarayı anında arasın (cihazların ikisinde Yandex.Browser’de eşitleme etkili olduğunda geçerlidır).

Yandex-Browser2 Yandex-Browser3 Yandex-Browser4 Yandex-Browser5 Yandex-Browser6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle